Żużel - Best Speedway Tv

Polonia Piła ma pierwszego juniora! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Polonia Piła

Polonia Piła ma pierwszego juniora!

Polonia Piła ma pierwszego juniora!

Polonia Piła wystartuje w przyszłorocznych rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej. Skład drużyny powracającej do ścigania na polskich torach został ogłoszony wcześniej. Największą bolączką był brak młodzieżowców, którzy wypełniliby miejsca w składzie przeznaczone dla zawodników do lat 21. Dzisiaj poznaliśmy jednak nazwisko pierwszego z nich.

Do pilskiej ekipy na zasadzie „gościa” dołączył Przemysław Konieczny. Wychowanek Unii Tarnów w minionym okienku transferowym opuścił macierzysty klub i podpisał kontrakt z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Teraz starty w pierwszej lidze będzie przeplatał występami w najniższej lidze, do której Jaskółki spadły w tym roku. W ubiegłym sezonie zawodnik był jednym z podstawowych juniorów swojego zespołu i jako junior tarnowskiej drużyny osiągnął średnią biegową na poziomie 1,000.

Dla Przemysława Koniecznego sezon 2022 będzie ostatnim w roli młodzieżowca. Prawdopodobnie poznamy jeszcze nazwisko drugiego juniora, który zasili szeregi Polonii Piła.

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×