Przejdź do treści
Aktualności

Podczas zgrupowania kadry: „nie chcieliśmy przestać słuchać”

Podczas zgrupowania kadry: „nie chcieliśmy przestać słuchać”

Autor: Redakcja

[su_heading size=”28″]Podczas zgrupowania kadry: „nie chcieliśmy przestać słuchać”[/su_heading]

Szymon Woźniak to już doświadczony żużlowiec, który z niejednego pieca jadł chleb. Były Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski i co najważniejsze Indywidualny Mistrz Polski (z 2017 r.) oraz brązowy medalista IMP z zeszłego roku, mówi bez ogródek:

zostać reprezentantem Polski to spełnienie marzeń i najwyższa gratyfikacja.

Gość czwartkowego Best Speedway Magazynu mówi, że od najmłodszych lat (a zaczął „kręcić kółka” w wieku 7 lat, potem świetnie jeździł na miniżużlu) marzył, żeby zostać reprezentantem Polski. Jest to dla niego dowód, że to co robi ma sens i że warto dążyć do spełnienia swoich marzeń.

O zgrupowaniu mówi, że było krótko, ale przyjemnie i radośnie. Najbardziej chyba zapamięta spotkanie z Tomkiem Gollobem. Drużyna zjadła z Mistrzem kolację, a potem spędziła z nim kilka godzin na fascynujących rozmowach:

nie chcieliśmy przestawać słuchać, Pan Tomek nie chciał przestać mówić

Najlepszym dowodem jest to, że żużlowcy wylądowali w łóżkach grubo po północy. Wynika z tego, że spotkanie z Tomaszem Gollobem łącznie trwało około 4 godzin.

Było interesująco i przyjemnie,

bo z każdego spotkania z drugim polskim Indywidualnym Mistrzem Świata można wiele wynieść.

Marcelina Rutkowska przyglądała się treningowi kadry i podkreśla, że

Na treningu kadry czuć było powiew świeżości, widać, że między trenerem, a zawodnikami i pomiędzy zawodnikami jest bardzo dobra atmosfera i relacje są bardzo pozytywne.

Woźniak zgadza się, podkreślając przy tym, że relacje z trenerem Dobruckim są swobodne, ale cieszy się on dużym szacunkiem, bo wszyscy są świadomi, że są reprezentantami Polski i jakie mają cele przed sobą.

Niewątpliwie zarówno żużlowcy, jak i kibice liczą, że ta atmosfera będzie miała odbicie w tegorocznych drużynowych zawodach międzynarodowych na każdym szczeblu. A my życzymy powodzenia!

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *