Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

“Plany ekstraligowe krążą po głowie” – Radosław Majewski

“Plany ekstraligowe krążą po głowie” – Radosław Majewski

Autor: Redakcja

bstv 1536x162 2
"Plany ekstraligowe krążą po głowie" - Radosław Majewski 3

“Plany ekstraligowe krążą po głowie” – Radosław Majewski

O co w najbliższym sezonie będzie jechał Start Gniezno? Czy tylko o utrzymanie, czy też raczej o awans?

Radosław Majewski, rzecznik prasowy klubu, prezes Sportowego Klubu Speedway’a Start Spółka Akcyjna oraz Dyrektor GTM Start Gniezno mówi, że celem Startu jest walka

o jak najlepszy wynik, żeby zadowolić kibiców i sponsorów“.

Gnieźnianie będą walczyć o awans do rundy finałowej, a co będzie dalej, pokaże tor. Gdzieś w głowach działaczy i zawodników krążą marzenia o ekstralidze. Majewski mówi, że różne są cele i ambicje, ale wszystko należy budować o stabilne fundamenty. Stąd zmiany organizacyjne, żeby klub zarabiał sam na siebie, a budżet opierał się na wypracowanych środkach własnych.

Cele klubu są rozłożone na kilka lat i nie ma presji na awans już w tym roku, natomiast drużyna jest ambitna i na pewno liczy na jak najlepszy wynik sportowy. Najlepiej punktujący żużlowcy, Oskar Fajfer, Timo Lahti, czy Frederik Jakobsen, jak i inni zawodnicy na pewno nie będą odpuszczać – mają swoje ambicje indywidualne i chcą jak najlepiej pojechać dla drużyny.

Co zatem zobaczymy ze strony Gnieźnian? Z pewnością zespół ma zrównoważony skład, w którym jest miejsce dla zawodników wychowanych w Gnieźnie, doświadczonych żużlowców, ale też z niezłą formacją juniorską. Może nie ma w nim wielkich nazwisk, ale może właśnie team spirit i dobra organizacja pozwolą Startowi powalczyć o najwyższe laury eWinner 1 ligi.

fot. startgniezno.com

baner 1200 200
"Plany ekstraligowe krążą po głowie" - Radosław Majewski 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×