Żużel - Best Speedway Tv

Sportowe podsumowanie roku PKN Orlen. Bartosz Zmarzlik jedną z gwiazd | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
PKN Orlen

Sportowe podsumowanie roku PKN Orlen. Bartosz Zmarzlik jedną z gwiazd

Sportowe podsumowanie roku PKN Orlen. Bartosz Zmarzlik jedną z gwiazd

W poniedziałek 19 grudnia prezes PKN Orlen Daniel Obajtek spotkał się ze sportowcami sponsorowanymi przez koncern. Na spotkaniu obecny był oczywiście trzykrotny mistrz świata na żużlu – Bartosz Zmarzlik.

Spotkanie było okazją do podziękowań za współpracę zarówno ze strony prezesa, jak i sportowców. Daniel Obajtek powiedział o tym, jak ważne jest inwestowanie w sport:

“Inwestycje w sport to zarówno zadanie społeczne, jak i biznesowe w przypadku tak dużej firmy, jak PKN Orlen. Cały czas zmienia się nasza perspektywa patrzenia na sponsoring sportowy. Sport buduje wiarygodność biznesu. Wspieramy jedenaście związków sportowych, dwa komitety – olimpijski i paraolimpijski, stu indywidualnych sportowców, 62 tysiące dzieci i młodzieży. Bez inwestowania w kulturę sportu, nie ma sportu” 

Nicki Pedersen menadżerem reprezentacji Danii!

Żużlowym przedstawicielem na spotkaniu PKN Orlen był Bartosz Zmarzlik, który od 2020 roku współpracuje z koncernem. Trzykrotny mistrz świata miał okazję spotkać się z wieloma znanymi osobistościami sportowymi, między innymi Robertem Kubicą, Kajetanem Kajetanowiczem czy Małgorzatą Hołub-Kowalik. 27-latek na swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcia z wydarzenia, podpisując je słowami: „Świetnie było spotkać całą plejadę znakomitych sportowców”.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

fot. Bartosz Zmarzlik/Instagram

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×