Żużel - Best Speedway Tv

PIOTR PROTASIEWICZ ZOSTAJE Z FALUBAZEM! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
PIOTR PROTASIEWICZ

PIOTR PROTASIEWICZ ZOSTAJE Z FALUBAZEM!

PIOTR PROTASIEWICZ ZOSTAJE Z FALUBAZEM!

Dla Piotra Protasiewicza będzie to już 20 rok startów w barwach Zielonej Góry. Żółto-biało-zielone barwy reprezentuje natomiast nieprzerwanie od 2006 roku. 

– Po tym co wydarzyło się w sezonie 2021 jako kapitan nie wyobrażałem sobie innego rozwiązania jak dalszych startów w Zielonej Górze. Chcę pomóc naszej drużynie w szybkim powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jestem świadomy, że zawiedliśmy naszych kibiców. Dziś nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić, a że za słowami zawsze powinni iść też czyny, to przedłużenie kontraktu jest najlepszym rozwiązaniem. Miejsce Zielonej Góry jest w Ekstralidze. Zrobimy wszystko, aby szybko do niej wrócić. – powiedział Piotr Protasiewicz.

Porozumieniem z Piotrem Protasiewiczem zielonogórska drużyna rozpoczyna budowę składu na sezon 2022.
– To symboliczna chwila. Kapitan drużyny nie opuszcza jej w tak trudnym momencie. Cieszę się, że Piotr Protasiewicz zostaje z nami. To zawodnik o dużej klasie. Potwierdziły to nasze rozmowy, które odbyły się w poniedziałek, czyli dzień po naszym spadku. Szybko doszliśmy do porozumienia. Sprecyzowaliśmy cel na najbliższy sezon, a Piotr obiecał, że zrobi wszystko, aby pomóc w jego realizacji. – powiedział prezes zielonogórskiego klubu Wojciech Domagała.

– Piotr to zawodnik z olbrzymim doświadczeniem, który doskonale zna niemal każdy polski tor. To z pewnością będzie nasz duży atut w sezonie 2022. Jak znam Piotra, to do całej sprawy podejdzie ambicjonalnie i zrobi wszystko, abyśmy szybko zapomnieli o sezonie 2021. Z nim w składzie wartość naszej drużyny z pewnością mocno wzrośnie – powiedział trener Piotr Żyto.

źródło. zuzel.falubaz.com

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Zostaw komentarz

0/100

×