Żużel - Best Speedway Tv

Piotr Protasiewicz: Liczyłem, że wywieziemy więcej punktów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Piotr Protasiewicz: Liczyłem, że wywieziemy więcej punktów

Piotr Protasiewicz

Piotr Protasiewicz: Liczyłem, że wywieziemy więcej punktów

Celfast Wilki Krosno pokonały Stelmet Falubaz Zielona Góra 50:40 w pierwszym meczu finałowym eWinner 1. ligi. Po meczu specjalnie dla nas kilka słów do kamery powiedział, Piotr Protasiewicz. 47-latek przyznał, że nie jest zadowolony z wyniku. 

Piotr Protasiewicz przed spotkaniem mówił o tym, że to gospodarze będą faworytem pierwszego spotkania. Jak się okazało, doświadczony zawodnik miał rację. Jak skomentował na gorąco pierwsze spotkanie o awans do PGE Ekstraligi?

”Dzisiaj warunki były po opadach takie, jakie były. Nie czułem się zbyt dobrze już na próbie toru. Po pierwszym biegu podjęliśmy decyzję o tym, aby szukać zawodników, którzy będą lepiej jechać w moje miejsce. Później poszły rezerwy taktyczne, szukaliśmy tych punktów. Ostatecznie jest -10. Nie jest to mało niestety, ale myślimy już o rewanżu. Nadal wierzymy w awans do Ekstraligi, ale po cichu liczyłem, że wywieziemy więcej punktów z Krosna”.

Rewanż w Zielonej Górze już w najbliższą niedzielę.

Maksym Drabik po raz pierwszy o ojcu: Skrajność absurdu by niemoralny człowiek moralizował innych

Wszystkie wypowiedzi po spotkaniu w Krośnie, TUTAJ

fot. Sonia Kaps

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×