Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Maksym Drabik po raz pierwszy o ojcu: Skrajność absurdu by niemoralny człowiek moralizował innych

Maksym Drabik

Autor: Wiktoria Wybraniec

Maksym Drabik po raz pierwszy o ojcu: Skrajność absurdu by niemoralny człowiek moralizował innych

Maksym Drabik pierwszy raz mówi o swojej relacji z ojcem Sławomirem. Żużlowiec Motoru Lublin w mocnych słowach przekazał i opublikował oświadczenie na swoim Instagramie.

O napiętej relacji żużlowca z ojcem mówiło się w środowisku od jakiegoś czasu. Wszyscy wiedzieli, że sytuacja nie jest najlepsza, ale nikt nie zdawał sobie sprawy z tego jak poważnie sprawy się mają. Niedawno klub spod Jasnej Góry wydał oświadczenie o zakończeniu współpracy ze Sławomirem Drabikiem, który we Włókniarzu był odpowiedzialny za szkolenie młodzieżowców.

Rewolucyjne zmiany w regulaminie polskiej ligi żużlowej na sezon 2023! Co się zmienia? Zobaczcie!

“Jako zarząd nie planowaliśmy zakończenia współpracy ze Sławomirem Drabikiem. Raz jeszcze pragniemy podkreślić, że decyzja o zerwaniu współpracy wyszła od samego zainteresowanego.” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu z Częstochowy.

W trakcie sezonu mówiło się o tym, jakoby Maksym w sezonie 2023 miał jeździć we Włókniarzu. Tym samym do kibiców Lwów nie trafiały słowa z oświadczenia klubu. Sam zawodnik od początku nie odnosił się do sprawy, aż do dzisiaj.

Konto żużlowca na Instagramie było od dłuższego czasu zawieszone, a dzisiaj Maksym opublikował na nim specjalny komunikat o jego relacji z ojcem. Możemy w nim przeczytać “Jeśli nie tolerujesz mojej osoby, a w tym żywisz do mnie urazę za Swoje przywary, to proszę byś pozostawił mnie oraz moich bliskich w spokoju, bo tego pragnę, a nie mścił się bezpodstawnie.”

Całe oświadczenie zawodnika poniżej.

MDrabik1
Maksym Drabik po raz pierwszy o ojcu: Skrajność absurdu by niemoralny człowiek moralizował innych 3
MDrabik2
Maksym Drabik po raz pierwszy o ojcu: Skrajność absurdu by niemoralny człowiek moralizował innych 4

fot. Speedway Motor Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×