Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Piotr Pawlicki z kontuzją przed rozpoczęciem sezonu! Opuści pierwsze jazdy

Pawlicki
Fot. Roman Biliński

Autor: Jakub Bielak

Piotr Pawlicki z kontuzją przed rozpoczęciem sezonu! Opuści pierwsze jazdy

Nowy zawodnik Enea Falubazu Zielona Góra poinformował poprzez media społecznościowe o kontuzji, która wykluczy go z pierwszych treningów na torze, a także początku sezonu na Wyspach Brytyjskich.

Przygotowania zimą były intensywne ale niestety na koniec, jeden z mięśni pechowo się uszkodził. Teraz potrzebuje kilka tygodni przerwy żeby doprowadzić go do pełnej sprawności. Nie ma powodów do zmartwień, pod koniec marca dołączę do drużyny. Teraz czeka mnie krótka rekonwalescencja i za chwilę nie będzie śladu. Niestety jestem zmuszony opuścić pierwsze treningi i sparingi […] Pierwsze mecze na Wyspach Brytyjskich z moim nowym klubem również będę musiał pauzować. Limit pecha wykorzystany na ten sezon – przekazał żużlowiec.

Nie ma raczej obaw o to, że młodszy z braci Pawlickich nie będzie gotowy na początek sezonu w PGE Ekstralidze. Kontuzja mięśnia powinna zostać zaleczona w kilka tygodni, więc z początkiem kwietnia powinniśmy oglądać już zawodnika na torze. Mniejsza ilość treningów oraz opuszczone sparingi mogą jednak wpłynąć na wyniki na początku rozgrywek. O tym jednak przekonamy się w połowie kwietnia.

Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch
Pawlicki
Fot. Michał Szmyd

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *