Żużel - Best Speedway Tv

Piotr Mikołajczak dziękuje za prace i żegna się z klubem! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Piotr Mikołajczak dziękuje za prace i żegna się z klubem!

Piotr Mikołajczak

Piotr Mikołajczak dziękuje za prace i żegna się z klubem!

Menedżer OK Bedmet Kolejarz Opole podziękował na swoim profilu social media za współprace w sezonie 2021 osobą związanych z klubem. Podkreślił ciężką prace wykonaną przez klub i trud włożony w zrealizowanie celu. Prosi też o dalsze wspieranie klubu przez zawodników. Zaznacza, że nie wie co dalej z jego osobą ale daje sobie czas na odpoczynek. Poniżej przedstawiamy treść przekazaną przez Piotra Mikołajczaka.

Szanowni Kibice! Do dzisiaj ściska mnie serce, że zabrakło nam tak niewiele, aby zrealizować cel jaki sobie jako OK Bedmet Kolejarz Opole postawiliśmy przed sezonem. Wykonaliśmy z wszystkimi osobami i zarządem klubu ogrom pracy, aby cel osiągnąć. Jednak to jest sport i niestety się nie udało, za co Was wszystkich przepraszam. Chciałbym serdecznie podziękować Zarządowi Klubu za stworzenie dobrych warunków pracy. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój klubu. Dziękuję sponsorom i samorządom. Dziękuję wspaniałym kibicom. Jesteście najlepsi, a poniższe obrazki zostaną na zawsze w mojej pamięci. Dziękuję zawodnikom za walkę, za oddanie serducha na torze. Moja misja jednak już w Opolu się kończy. Teraz przychodzi czas na odpoczynek. Co dalej ze mną, to czas pokaże. Jednak teraz na minimum dwa tygodnie się wyłączam i czas poświęcam rodzinie, która odczuwa bardzo moją nieobecność w domu. Ale dziękuję mojej rodzinie za pełne wsparcie podczas całego sezonu. Dziękuję Kochane moje dziewczyny. I mam jedną prośbę do wszystkich. Wspierajcie nadal swój klub, trzymajcie za niego kciuki. Nadal też będę klubowi doradzał i pomagał na tyle ile będę mógł i miał czas. Wierzę, że upragniony cel uda się osiągnąć w sezonie 2022. Speedway Fan-Klub Kolejarz Opole jesteście super kibicami i nadal kibicujcie i trzymajcie kciuki za drużynę. Wierzę osobiście w to, że Zarząd klubu zrobi wszystko, aby było jeszcze lepiej. Na koniec osobiście chciałbym podziękować za bliską współpracę Magda Gątkowska, Magdalena Sebastian Sajdak, Adam Straub, Prezesowi Dziembie, Eve Lynn, Adrianowi Korolowi, Krzysztof Zieliński, oraz wszystkim osobom funkcyjnym. Dziękuję również osobiście zawodnikom: Jacob Thorssell, Mads Hansen, Oskar Polis, Andrey Kudriashov, Kamil Brzozowski Racing #19, Tomasz Orwat Racing #327, Mateusz Tonder, Mateusz Świdnicki, Bartek Kowalski, Marcel Krzykowski, Kacper Łobodziński.nDziękuję raz jeszcze wszystkim za wszystko 👊Trzymajcie się i powodzenia!

fot.  stadion żużlowy Kolejarz Opole

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×