Żużel - Best Speedway Tv

Piotr Baron o występach m.in. Jaimona Lidseya w zespole z Rawicza w 2021 roku! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Piotr Baron o występach m.in. Jaimona Lidseya w zespole z Rawicza w 2021 roku!

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Piotr Baron o występach m.in. Jaimona Lidseya w zespole z Rawicza w 2021 roku! 3

Piotr Baron o występach m.in. Jaimona Lidseya w zespole z Rawicza w 2021 roku!

W czwartkowym Best Speedway Magazyn gośćmi Rafała z kanału „Żużlowy Degustator” oraz Krzysztofa Dziamskiego byli Piotr Baron (menedżer Fogo Unii Leszno) oraz Tomasz Bajerski (trener eWinner Apatora Toruń). Panowie rozmawiali m.in. o przygotowaniach do sezonu oraz szkoleniu młodzieży. Piotr Baron odpowiedział na pytanie, czy zawodnicy Fogo Unii Leszno będą występować także w zespole z Rawicza.

„Z całą pewnością będą jeździć juniorzy. Oprócz nich w drużynie z Rawicza będzie także startował Jaimon Lidsey oraz Szymon Szlauderbach, który w Fogo Unii Leszno będzie rezerwowym na pozycję zawodnika U24. Trochę tych zawodników będzie się ścigało. Jeśli będą mieli możliwości regulaminowe i nie będą się pokrywały terminy z meczami Unii Leszno to jeśli któryś zawodnik będzie chciał z całą pewnością dostanie zgodę. Najbardziej nam zależy na młodych zawodnikach, żeby jeździli jak najwięcej biegów i zbierali doświadczenie, przy czym się rozwijali.”  – powiedział Piotr Baron w Best Speedway Magazyn.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie w barwach Metalika Recycling Kolejarza Rawicz ścigali się m.in. Jaimon Lidsey, Szymon Szlauderbach oraz inni juniorzy Byków. Dzięki ich występom Niedźwiadki zwyciężyły w trzech spotkaniach i zajęły 5. miejsce w tabeli. Jaimon Lidsey w barwach Metalika Recycling Kolejarza Rawicz wystąpił w pięciu meczach przywożąc średnią 2,440 pkt/bieg. Młody Australijczyk został także drugim najlepszym zawodnikiem w 2. LŻ i wyprzedził go tylko Wadim Tarasienko. Zostawił za plecami m.in. Eduarda Krcmara, czy Andrieja Karpowa. Szymon Szlauderbach oprócz ścigania się jako junior w PGE Ekstralidze wystąpił także w pięciu spotkaniach w barwach Metalika Recycling Kolejarza Rawicz. Został dziewiętnastym zawodnikiem ligi zdobywając średnią 1,792 pkt/bieg.

Link do całego magazynu: Tutaj

Reklamy

fot. Sonia Kaps

baner 1200 200
Piotr Baron o występach m.in. Jaimona Lidseya w zespole z Rawicza w 2021 roku! 4

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×