Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Piotr Baron gościem Magazynu Best Speedway TV

Piotr Baron

Autor: Jakub Bielak

Piotr Baron gościem Magazynu Best Speedway TV

Już dziś punktualnie o godzinie 20:00 ruszamy z kolejnym Magazynem PGE Ekstraligi na kanale Best Speedway TV. Będziemy na naszym kanale gościć nowego trenera For Nature Solutions KS Apatora Toruń – Piotra Barona.

49-latek od sezonu 2017 prowadził drużynę Unii Leszno. Sięgnął z nią po cztery tytuły mistrza Polski z rzędu w latach 2017-2020. Ostatnie trzy sezony nie były już tak udane. Skład miał zdecydowanie mniejszy potencjał i leszczynianie zajmowali kolejno czwarte oraz dwa razy szóste miejsce w PGE Ekstralidze. Wcześniej również przez dobre kilka lat trenował Betard Spartę Wrocław.

Teraz Piotr Baron wraca do swojego rodzinnego miasta. W drużynie z Torunia startował tylko w pierwszym sezonie swojej żużlowej kariery, a potem już nigdy do niego nie powrócił ani jako zawodnik, ani jako trener. Od sezonu 2024 wraca jednak do domu, gdzie zastąpi swojego mentora, Jana Ząbika.

Dziś od 20:00 porozmawiamy z Trenerem o dotychczasowej karierze, nowym klubie i zawodnikach For Nature Solutions KS Apatora Toruń. Liczymy na Waszą sporą aktywność na czacie, gdzie możecie zadawać pytania!

MAGAZYN Best Speedway TV z Piotrem Baronem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *