Żużel - Best Speedway Tv

Pierwszy sparing Cellfast Wilki Krosno oraz trening młodzieży na stadionie w Krośnie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pierwszy sparing Cellfast Wilki Krosno oraz trening młodzieży na stadionie w Krośnie

Pierwszy sparing
Spis treści

Pierwszy sparing Cellfast Wilki Krosno oraz trening młodzieży na stadionie w Krośnie

Jak wiadomo od kilku miesięcy trwają intensywne prace modernizacyjne na stadionie Cellfast Wilków Krosno. W ostatnim czasie klub dostał zgodę na możliwość organizowania treningów oraz sparingów na własnym obiekcie i w dniu wczorajszym na stadionie przy Legionów 1 odbył się pierwszy trening, w którym udział wzięli najmłodsi przedstawiciele drużyny z Podkarpacia m.in. Kacper Szopa, Piotr Świercz czy Szymon Bańdur.

Kacper Woryna: Forma jest optymalna i patrzę z optymizmem w przyszłość

-Jest to licencja przyznana na tę chwilę na treningi oraz mecze sparingowe, natomiast licencja odnośnie startów w PGE Ekstralidze zostanie przyznana najprawdopodobniej 5 kwietnia, kiedy to planowany jest pełny odbiór zarówno stadionu jak i toru w Krośnie.- powiedział Ireneusz Kwieciński na oficjalnym kanale PGE Ekstraligi.

Pomimo zgody na treningi, większość krośnieńskich zawodników nie miała jeszcze możliwości wyjazdu na swój domowy tor, a pierwsze przygotowania do sezonu odbywali za granicą: –Na motorze czuję się pewnie, na początku marca odbyłem treningi w Lonigo gdzie byłem na własną rękę, następnie odbyliśmy trzydniowe zgrupowanie w Gorican, a także mieliśmy okazję pojeździć w Krsko.-powiedział Mateusz Świdnicki również na łamach PGE Ekstraligi.

W dniu wczorajszym ekipa beniaminka PGE Ekstraligi odbyła także swój pierwszy przedsezonowy sparing, w którym to krośnianie minimalnie ulegli drużynie Abramczyk Polonii Bydgoszcz, przegrywając wynikiem 44;46. Przygotowania do ligowej inauguracji wchodzą w decydującą fazę, a zawodnicy Wilków wiedzą jak ciężkie pojedynki czekają ich na początku sezonu. Przypomnijmy, że podopiecznych Michał Finfy 8 kwietnia czeka wyjazd do Leszna i starcie z miejscową Unią, a następnie 16 kwietnia pierwszy mecz przed własną publicznością przeciwko ekipie For Nature Solutions Apator Toruń.

fot. Sonia Kaps

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×