bstv
Pierwsze wyjazdy na tor już w następnym tygodniu? 5

Pierwsze wyjazdy na tor już w następnym tygodniu?

W piątkowy wieczór Eltrox Włókniarz Częstochowa pomimo sytuacji związanej z pandemią zdołał zorganizować prezentację swojej drużyny. Oczywiście wszystko odbyło się niestety bez kibiców przez ograniczenia sanitarne. Pomimo to klub z Częstochowy za pośrednictwem telewizji internetowej SABMARtv przeprowadził prezentację za pomocą transmisji na żywo. Całą ceremonię poprowadzili Ireneusz Bieleninik, Tomasz Lorek oraz Piotr Wieszczyk. Fani mogli uczestniczyć w prezentacji poprzez wysyłanie pytań na klubowy messenger. Jedna z kibicek spytała trenera Eltrox Włókniarza Częstochowa o to, kiedy zespół wyjedzie na pierwsze treningi.


„Patrzymy w przyszłość i może się uda już w przyszłym tygodniu. Tor ładnie obsycha, lecz właśnie pogoda nam się trochę załamuje. Delikatnie pada, ale liczymy na parę dni fajnego ciepła i bez przymrozków w nocy. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to w przyszłym tygodniu pierwszy wyjazd na tor jest całkiem możliwy.” – powiedział Piotr Świderski

Plany na pierwsze treningi na torze w przyszłym tygodniu są także m.in. w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie tamtejszy klub poinformował o tym na swoich mediach społecznościowych. Z pewnością o szybkim wyjeździe na tor myśli również Unia Leszno, która odwołała swój obóz treningowy w Hiszpanii i pozostała w województwie wielkopolskim.

fot. ELTROX Włókniarz Częstochowa

baner 1200 200
Pierwsze wyjazdy na tor już w następnym tygodniu? 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.