Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pierwsza transmisja BestSpeedwayTv przeszła do historii! | Slangerup – Fjelsted (Relacja)

bstv 1536x162 2
Pierwsza transmisja BestSpeedwayTv przeszła do historii! | Slangerup - Fjelsted (Relacja) 4

Pierwsza transmisja BestSpeedwayTv przeszła do historii! | Slangerup – Fjelsted (Relacja)

W ten weekend wszystkim kibicom w Polsce brakuje żużla, dlatego dziś (17.04) o godzinie 10 BestSpeedwayTV postanowiło wyjść do fanów z pomocą i przeprowadzić transmisję z test meczu pomiędzy duńskimi drużynami Slangerup i Fjelsted. Była to nasza pierwsza taka transmisja i wierzymy, że nie ostatnia. Dzięki temu wydarzeniu końcówka „TV” w naszej nazwie nabrała dużo szerszego znaczenia.

Na naszym kanele spotkanie komentował Krystian Natoński, a gościnnie wystąpił również Rafał Świderski (Żużlowy Degustator). Panowie na początku byli trochę spięci, ale z czasem zaczęli się rozkręcać i ostatecznie można powiedzieć, że większość widzów była zadowolona z jakości polskiego komentarza.

Oczywiście niektóre kwestie można jeszcze dociągnąć i poprawić, ale przypominamy, że dla BestSpeedwayTV był to absolutny debiut w tej dziedzinie.

Na koniec dodajmy, że sobotnie starcie wygrała drużyna Fjelsted Speedway Klub, która prowadzenie objęła już w drugim biegu i utrzymała je aż do końca spotkania, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 46:50. Obie drużyny wystawiły głównie młodych żużlowców, ale ich występ zapewnił nam dużo emocji, zwłaszcza podczas ostatnich biegów. Z dobrej strony pokazali tacy zawodnicy jak Kenneth Hansen, Benjamin Basso, Stian Vithen, czy Silas Hoegh.

CF883C2F 428D 40C8 A4EA F5EE647033D6
Pierwsza transmisja BestSpeedwayTv przeszła do historii! | Slangerup - Fjelsted (Relacja) 5

Cały mecz mogą Państwo obejrzeć: tutaj

fot. Slangerup Speedway Klub

baner 1200 200
Pierwsza transmisja BestSpeedwayTv przeszła do historii! | Slangerup - Fjelsted (Relacja) 6

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x