Żużel - Best Speedway Tv

Pierwsza liga już bez "eWinner". Trwają rozmowy z potencjalnymi sponsorami | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Pierwsza liga

Pierwsza liga już bez „eWinner”. Trwają rozmowy z potencjalnymi sponsorami

Pierwsza liga już bez „eWinner”. Trwają rozmowy z potencjalnymi sponsorami

Jeden z bukmacherów, czyli eWinner nie będzie już sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej. Władze centrali prowadzą obecnie rozmowy z innymi podmiotami, które mogłyby pojawić się w nazwie rozgrywek. Na portalu polskizuzel.pl wypowiedział się wiceprzewodniczący GKSŻ, Zbigniew Fiałkowski.

Zmarzlik na dłużej koziołkiem? Znamy plany mistrza

– Możemy potwierdzić, że umowa z eWinnerem nie zostanie przedłużona. Z tego miejsca chcemy bardzo podziękować przedstawicielom firmy za trzy lata bardzo owocnej współpracy. W naszym przekonaniu wspólnymi siłami sprawiliśmy, że w ostatnich sezonach rozgrywki weszły na jeszcze wyższy poziom. Jesteśmy naprawdę zadowoleni i mamy nadzieję, że podobne odczucia ma druga strona – mówi Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ.

Kto będzie zatem sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej? Tego na razie nie wiadomo. – Możemy zdradzić, że rozmowy z zainteresowanymi firmami trwają. Na razie to wstępny etap negocjacji i trudno powiedzieć, jakie będą efekty. Czas pokaże, ale będziemy o tym informować na bieżąco – tłumaczy Fiałkowski.

Przypomnijmy, że firma eWinner została sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej w kwietniu 2020 roku. Współpraca z bukmacherem miała nie tylko wymiar finansowy. Podpisana przed trzema laty umowa gwarantowała także przeprowadzenie wielu działań, które przyczyniły się do promocji pierwszej ligi na niespotykaną do tej pory skalę.

MAGAZYN ŻUŻLOWY kliknij TUTAJ

fot. Sonia Kaps

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×