Przejdź do treści
Gdzie oglądać żużel

PGE Ekstraliga w piątek. Transmisja na żywo

transmisja na żywo
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

PGE Ekstraliga w piątek. Transmisja na żywo

W piątkowe popołudnie oraz wieczór odbędą się dwa mecze PGE Ekstraligi, oczywiście o ile pozwoli na to kapryśna ostatnio w całym naszym kraju pogoda. Gdzie będzie można śledzić wyniki spotkań? Oczywiście na naszym portalu Best Speedway TV.

Na początek Fogo Unia Leszno podejmie Orlen Oil Motor Lublin. Starcie obu drużyn zapowiadane jest jako pojedynek Dawida z Goliatem, jednak „Byki” już nie raz udowadniały, że są w stanie postawić się największym i to nawet w sytuacji ogromnych braków kadrowych. Start do pierwszego biegu zaplanowano w tym przypadku na godzinę 18:00. Transmisja na żywo w formie tekstowej odbędzie się na naszym portalu pod tym linkiem.

Daniem głównym w piątkowy wieczór będzie z kolei mecz pomiędzy NovyHotel Falubazem Zielona Góra a Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa. Beniaminek stanie przed świetną okazją, by dopisać dwa punkty do ligowej tabeli. Lwy jednak nie poddadzą się łatwo, ponieważ kolejna porażka może wprowadzić ogromny niepokój w ich szeregi. Pierwszy bieg ruszy o 20:30. Relacja LIVE będzie prowadzona również na naszym portalu.

żużel
Fot. Paweł Wilczyński
zmarzlik
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *