Żużel - Best Speedway Tv

Peter Ljung wraca do ścigania w 2. Lidze! Szwed dołączył do Enea Polonii Piła | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Peter Ljung wraca do ścigania w 2. Lidze! Szwed dołączył do Enea Polonii Piła

Peter Ljung

Peter Ljung wraca do ścigania w 2. Lidze! Szwed dołączył do Enea Polonii Piła

W środowe popołudnie Enea Polonia Piła ogłosiła wypożyczenie Petera Ljunga. Szwed w tym sezonie związał się z ebut.pl Stalą Gorzów na zasadzie tzw. kontraktu warszawskiego, ale nie wystąpił w żadnym meczu PGE Ekstraligi, dlatego dołączenie do drużyny z Piły jest dla doświadczonego zawodnika świetną informacją.

W ubiegłym sezonie Peter Ljung występował w Unii Tarnów. W barwach “Jaskółek” w dwunastu meczach 2. Ligi Żużlowej zdobył 121 punktów, tym samym 40-letni żużlowiec był najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu z Tarnowa. Teraz Szwed ma pomóc Polonii Piła odbić się od dna tabeli. Pilanie w 5 spotkaniach zdobyli tylko 3 punkty i zamykają tabelę 2. Ligi.

Najprawdopodobniej Ljung zadebiutuje w nowych barwach już w najbliższą niedzielę. Wówczas Enea Polonia Piła na Łotwie zmierzy się z Lokomotivem Daugavpils. Spotkanie zaplanowano na godzinę 17.00.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×