Żużel - Best Speedway Tv

Paweł Trześniewski jednak zawodnikiem ROW Rybnik! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Paweł Trześniewski

Paweł Trześniewski jednak zawodnikiem ROW Rybnik!

Paweł Trześniewski jednak zawodnikiem ROW Rybnik!

Paweł Trześniewski niespodziewanie zdecydował się na zmianę stanowiska i w sezonie 2023 będzie nadal zawodnikiem ROW Rybnik. Jego decyzja jest o tyle zaskakująca, że jeszcze niedawno zawodnik zapowiadał, że jeśli nie dostanie zgody na transfer, to zakończy karierę.

Jak podaje klub z Rybnika za pośrednictwem swojej strony internetowej, Trześniewski napisał do PZM wniosek z prośbą o rozwiązanie kontraktu. Ostatecznie jednak zawodnik pozostanie w ROW-ie, co jest wynikiem mediacji. Paweł Trześniewski ma z ROW-em ważny kontrakt do końca wieku juniora.

Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. Teraz najważniejsze jest to, żeby Paweł zabrał się do roboty i pokazał w przyszłym roku na torze, że dobrze przepracował zimę i zależy mu na dalszym rozwoju – mówi prezes Krzysztof Mrozek.

Keynan Rew nowym Indywidualnym Mistrzem Australii Juniorów

Pozostanie Trześniewskiego w Rybniku to poważny problem dla ekipy z Wrocławia, która widziała w Trześniewskim juniora numer dwa na sezon 2023. W sezonie 2022 Paweł Trześniewski wygrał Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska, Pucharu MACEC w Krośnie, a także dobrze zaprezentował się w Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów. W lidze Trześniewski dobre występy przeplatał słabymi, ale na torze dał się poznać jako wielki walczak. Wystąpił w 14 meczach w których uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 0,936 która była dopiero 49 w lidze.

Fot. Wilki Krosno

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×