Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Paweł Przedpełski będzie kontynuował karierę w Toruńskim klubie!

Paweł Przedpełski
Fot. Michał Szmyd

Autor: Krzysztof Grzęda

Paweł Przedpełski będzie kontynuował karierę w Toruńskim klubie!

Po wczorajszym meczu Apatora na antenie Canal+ Sport 5 członek rady nadzorczej Apatora, Adam Kruszyński przekazał, że Paweł Przedpełski zostaje w zespole na kolejny sezon.

Żużel. Podwójne podium biało-czerwonych! Andersen mistrzem Europy! Indywidualne Mistrzostwa Europy 250cc [WYNIKI]

Niedzielny mecz był fenomenalny dla Pawła Przedpełskiego. Dość niespodzianka zanotował on 12 punktów, notując w tym aż trzy „trójki”. Trzeba pamiętać, że jechał on nadal z nie do końca wyleczoną kontuzją ręki. Był bohaterem swojej drużyny i bardzo mocno przybliżył ją do celu, jakim był awans do półfinału.

Pewność swojej przyszłości musiała go dodatkowo zmotywować, bowiem odjechał on zdecydowanie najlepsze spotkanie w tym sezonie. Ostatni raz 12 punktów lub więcej zdobył w zeszłym sezonie w pierwszym półfinałowym starciu przeciwko Motorowi, przywiózł wtedy w 6 startach 13 punktów i 2 bonusy.

 Paweł przyszedł do nas zapytać, czy dalej ma miejsce w drużynie na przyszły sezon. Myślę, że ta rozmowa była kluczowa. Dzisiaj widzieliśmy Pawła, którego nie widzieliśmy w całym sezonie. Widzieliśmy człowieka z olbrzymim charakterem i chęcią podjęcia walki. To był Paweł, którego w Toruniu chcielibyśmy go widzieć.
W niedzielę Paweł wiedział, że mamy oczekiwania względem niego, ale że będzie z nami na kolejny sezon – powiedział po meczu Adam Krużyński

Teraz przed Apatorem pozostały jeszcze aż 4 mecze. Najpierw zmierzą się oni w półfinale z Betard Spartą Wrocław, pierwsze spotkanie już w niedzielę w Toruniu, a rewanż we Wrocławiu 10 września. Natomiast po tym dwumeczu czeka na nich ich, w przypadku porażki mecz o brąz, a w przypadku wygranej finał rozgrywek.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×