Paweł Miesiąc podkreśla, że jest bardzo zadowolony z powrotu do Rzeszowa

Paweł Miesiąc podkreśla, że jest bardzo zadowolony z powrotu do Rzeszowa

Przed sezonem klub Texom Stal Rzeszów. zaskakującą a zarazem bardzo dobrą informacją o pozyskaniu Pawła Miesiąca. Wychowanek Rzeszowskiego klubu powrócił do „domu” gdzie ostatni raz mógł się prezentować w sezonie 2014 Jak sam powiedział cieszy się z powrotu do Rzeszowa.

Paweł Miesiąc

Zawodnik cały czas wspomina sezon 2019, który był dla niego niezwykle udany wykręcił bowiem średnią 1,647pkt/ bieg, bronił barw Motoru Lublin gdzie dzięki swojej fanatycznej postawie był krajowym liderem zespołu i dzięki temu drużyna zachowała miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, PGE Ekstralidze. Uważa, że ma nadal coś do udowodnienia i będzie robił wszystko by wrócić do elity i pokazać wszystkim na co go jeszcze stać.

Przed zbliżającym się sezonem patrzy z optymizmem w stronę organizacyjną klubu, zauważa też, że w końcu za żużel w Rzeszowie wzięły się odpowiednie osoby i solidne firmy, uważa też, że z czasem sprawy cały czas będą się toczyły w pozytywnym kierunku. Kadrowo sytuacje ocenia pozytywnie, ma nawet wyznaczone cele dla drużyny na zbliżającymi się wielkimi krokami sezon.

„Jako drużyna mamy bardzo duży potencjał. Nasz cel będzie identyczny, jak w przypadku kilku innych zespołów, które też zbudowały mocne składy. Chcemy awansować do play-off. To jest plan na teraz, tego się trzymamy. Jak już będziemy w play -off to wyznaczymy sobie nowe cele.” – podkreśla na łamach polskizuzel.pl

Osobiście zawodnik cały czas chciałby poprawić swoje starty które są dla niego problematyczne od lat by dobrze wyjść spod taśmy, sprzętowo nie zapowiada zmian, w sezonie 2022 nadal będzie ścigał się na silnikach od  Flemminga Graversena.

fot. Sandra Rejzner

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.