Patryk Dudek i Emil Sayfudinow w jednym klubie?!

Patryk Dudek i Emil Sayfudinow w jednym klubie?!
– W Polsce odchodzę z Leszna. Nie wiem jeszcze gdzie, ale z pewnością zmienię klub. Obecnie trwają negocjacje – powiedział Emil Sajfutdinow w audycji na żywo przed turniejem Speedway Grand Prix w Togliatti, w której odpowiadał na pytania rosyjskich fanów razem z szefem Mega-Łady, Aleksiejem Stiepanowem. Słowa te przekazał również rosyjski portal speedway-press.ru.

Wszystkie znaki na niebie i środowisko żużlowe sugeruje, że będzie to prawdopodobnie klub z Torunia. Wiadomo, że Emil mieszka w Bydgoszcz i miałby bardzo blisko do Torunia co jest małym plusem tego wszystkiego. Obecnie działacze toruńscy robią wszystko aby pozyskać jeszcze jedną armatę i liczyć się w walce o medale w przyszłym roku! A mowa o Patryku Dudku o którego zabiega prawie wszystkie kluby w lidze!

Jeśli dojdzie Patryk Dudek do Emila Sayfudinowa to z dużą pewnością stają się kandydatem do walki o najwyższe trofeum! Dudek w sezonie 2022 ponownie rywalizować będzie w mistrzostwach świata Speedway Grand Prix, a jego celem jest walka o medal. Podobno zawodnikiem interesuje się również ELTROX Włókniarz Częstochowa!
Prawdopodobnie nadchodzą dobre lata dla toruńskiego klubu, jeżeli uda się im pozyskać tych dwóch zawodników do swojego składu!
Przewidywalny skład eWinner Apator Toruń 2022:
- Paweł Przedpełski
- Jack Holder
- Robert Lambert
- Emil Sayfuidnow
- Patryk Dudek
fot. Natalia Gotter
- Żużel. Polska – Australia. Biało-Czerwoni przegrali hit w Rybniku
- Żużel. Lokomotiv Daugavpils zdeklasował Śląsk. Nokaut w Krajowej Lidze Żużlowej
- Żużel. Landshut Devils rozbili Ultrapur Omegę Gniezno. Trzech liderów nie wystarczyło
- Żużel dzisiaj (26 lipca). Polska jedzie z Australią! Ważne mecze w Krajowej Lidze Żużlowej
- Żużel. Wiktor Przyjemski wychodzi ze szpitala! Znamy jego obrażenia
