Żużel - Best Speedway Tv

Patrick Hansen o torze w Poznaniu: Wydaje mi się, że ktoś kombinował | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Patrick Hansen o torze w Poznaniu: Wydaje mi się, że ktoś kombinował

Patrick Hansen

Patrick Hansen o torze w Poznaniu: Wydaje mi się, że ktoś kombinował

Patrick Hansen w wywiadzie przed kamerami Canal+ bez ogródek powiedział, co sądzi o torze w Poznaniu. Według Duńczyka warunki w Wielkopolsce nie były aż tak złe, by na nawierzchni było tyle dziur, ile faktycznie jest w niedzielne popołudnie.

Andrzej Lebiediew zwycięzcą turnieju Master of Speedway! [WYNIKI]

“To nie jest łatwy tor. To powodują dziury i koleiny. Nie wiem, czy to deszcz, czy ktoś kombinował, bo wydaje mi się, że deszczu nie było aż tak dużo, bo ja byłem tutaj od wieczora i coś mi się wydaje, że ktoś kombinował, bo poniedziałek mieliśmy tak naprawdę nie najgorszy tor” – powiedział dla Canal+ Patrick Hansen.

Duńczyk opowiedział też o swoich problemach z jazdą na ostatnim łuku. Przyznał, że nieco się “przestraszył” całej sytuacji:

“Zdecydowałem, żeby ostatni łuk jechać przy kredzie, a tam była bardzo głęboka koleina i motor mi tak wyciągało, że musiałem zmienić majtki”

Zawodnik ROW-u wrócił potem jeszcze na chwilę do tematu poznańskiej nawierzchni, zarzucając pewną niekompetencję w jego przygotowaniu:

“Trochę się dziwię, że jest troszeczkę deszcz, troszeczkę zimno i już ludzie mają problem, żeby robić dobry tor. To jest dla mnie dziwne”

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×