Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Patrick Hansen o torze w Poznaniu: Wydaje mi się, że ktoś kombinował

Kapitan
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Jakub Bielak

Patrick Hansen o torze w Poznaniu: Wydaje mi się, że ktoś kombinował

Patrick Hansen w wywiadzie przed kamerami Canal+ bez ogródek powiedział, co sądzi o torze w Poznaniu. Według Duńczyka warunki w Wielkopolsce nie były aż tak złe, by na nawierzchni było tyle dziur, ile faktycznie jest w niedzielne popołudnie.

Andrzej Lebiediew zwycięzcą turnieju Master of Speedway! [WYNIKI]

„To nie jest łatwy tor. To powodują dziury i koleiny. Nie wiem, czy to deszcz, czy ktoś kombinował, bo wydaje mi się, że deszczu nie było aż tak dużo, bo ja byłem tutaj od wieczora i coś mi się wydaje, że ktoś kombinował, bo poniedziałek mieliśmy tak naprawdę nie najgorszy tor” – powiedział dla Canal+ Patrick Hansen.

Duńczyk opowiedział też o swoich problemach z jazdą na ostatnim łuku. Przyznał, że nieco się „przestraszył” całej sytuacji:

„Zdecydowałem, żeby ostatni łuk jechać przy kredzie, a tam była bardzo głęboka koleina i motor mi tak wyciągało, że musiałem zmienić majtki”

Zawodnik ROW-u wrócił potem jeszcze na chwilę do tematu poznańskiej nawierzchni, zarzucając pewną niekompetencję w jego przygotowaniu:

„Trochę się dziwię, że jest troszeczkę deszcz, troszeczkę zimno i już ludzie mają problem, żeby robić dobry tor. To jest dla mnie dziwne”

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *