Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

“Jest forma i odpowiednia waga” – Patrick Hansen o przygotowaniach na sezon 2023

Patrick Hansen

Autor: Edyta Wojdeł

“Jest forma i odpowiednia waga” – Patrick Hansen o przygotowaniach na sezon 2023

Patrick Hansen po dość trudnym sezonie w barwach ekstraligowego zespołu z Gorzowa postanowił zmienić otoczenie na pierwszoligowy ROW Rybnik. Jak zatem idą jego przygotowania do startów w niższej lidze w bieżącym roku?

Jak donoszą rybnickie media ich nowy zawodnik, który de facto ma być największym wzmocnieniem ROW-u ciężko pracuje nad poprawą swojej formy. Trener drużyny potwierdził uczestnictwo Hansena w klubowych zajęciach z trenerem mentalnym. Następnie Duńczyk rozpoczął zajęcia z trenerem personalnym, a efekty podobno sam żużlowiec uznaje za satysfakcjonujące.

– Jest forma i odpowiednia waga. Było dużo biegania i pracy na siłowni.

Przygotowania Patricka obejmują również planowany, choć opóźniony, wyjazd w rodzinne strony, w celu pracy nad sprzętem, który posłuży mu w nadchodzącym sezonie. W tym zakresie Hansen opiera się na pomocy ze strony najbliższej rodziny.

 – W zasadzie to już chciałem być w Danii i zacząć pracę nad sprzętem, ale niektóre sprawy nie wyszły tak, jak miały i wszystko jest delikatnie opóźnione. Zdążymy jednak na czas. Dodam, że od zawsze pracuję nad sprzętem w Danii, bo tata ma dobrze wyposażony warsztat i dużo maszyn, które pomagają przygotować pewne części.

Wszystkim fanom rybnickiego ROW-u pozostaje mieć zatem nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a Patrick Hansen faktycznie stanie się liderem i zarazem asem w rękawie drużyny. Jednakże, czy tak właśnie będzie przekonamy się już niebawem.

MAGAZYN ŻUŻLOWY BEST SPEEDWAY TV! ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA YouTube!

fot. Jakub Malec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×