Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

„Parodia. Tego nie idzie skomentować” – Pawlicki ocenia wykluczenie brata

Pawlicki
fot. Roman Biliński

Autor: Jakub Bielak

„Parodia. Tego nie idzie skomentować” – Pawlicki ocenia wykluczenie brata

Trzynasty wyścig spotkania pomiędzy Betard Spartą Wrocław a NovyHotel Falubazem Zielona Góra przyniósł ogromne zwroty akcji. Po jego zakończeniu mocne słowa do kamer Eleven wypowiedział Przemysław Pawlicki.

W ostatnim starcie przed biegami nominowanymi otrzymaliśmy kolejne dwa zwroty akcji. Najpierw drugie ostrzeżenie dostał Maciej Janowski, za co został wykluczony. W powtórce Piotr Pawlicki został na starcie, jego motocykl na chwilę zgasł. W myśl nowych przepisów został wykluczony, mimo że potem jego maszyna ruszyła i pojechał po darmowy punkt. Z przodu Jensen kapitalnie objechał Dana Bewleya. Koniec końców więc Falubaz wygrał wyścig 3:2 i na dwa wyścigi do końca na tablicy wyników widniał rezultat 40:36.

Zawodnik nie może podczas wyścigu wrócić do jazdy, gdy jego motocykl zgaśnie na starcie i nie jedzie o mocy silnika. Taka sytuacja przydarzyła się młodszemu z braci Pawlickich. Chwilę po zakończeniu biegu i ogłoszeniu decyzji przez sędziego swoją dezaprobatę do kamery w parku maszyn wypowiedział brat Piotra – Przemysław.

„Parodia. Tego nie idzie skomentować. Za co? Za to, że odpalił motocykl i pojechał?” – nie dowierzał starszy z braci.

Betard Sparta Wrocław i NovyHotel Falubaz Zielona Góra walczyły o dwa punkty meczowe do samego końca.

Przemysław Pawlicki
Fot. Marta Astachow
Piotr Pawlickii
Fot. Marta Astachow

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *