Żużel - Best Speedway Tv

Mocne oświadczenie zarządu rzeszowskiego klubu. Podkreślają, że mają czas do 31 października aby uregulować zaległości! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
oświadczenie

Mocne oświadczenie zarządu rzeszowskiego klubu. Podkreślają, że mają czas do 31 października aby uregulować zaległości!

Mocne oświadczenie zarządu rzeszowskiego klubu. Podkreślają, że mają czas do 31 października aby uregulować zaległości!

Zarząd rzeszowskiego klubu wydał oświadczenie w sprawie rzekomych problemów finansowych klubu. Włodarze RzTŻ podkreślają, że nieprawdziwe są informację o „ogromnych” zaległościach finansowych wobec zawodników. Podkreślają również, że do 31 października mają czas na uregulowanie wszystkich zaległości.

W komunikacie klubu czytamy, że płynność finansowa zależy od wpływów od sponsorów, które nie zawsze są terminowe.

RzTŻ zakończył udział w 2. Lidze Żużlowej na piątym miejscu. Drużyna z Rzeszowa zaliczyła sześć zwycięstw i sześć porażek kończąc rozgrywki z dorobkiem 13 pkt.

W ostatnim czasie bardzo często pojawiają się informację o problemach finansowych klubów 2. Ligi. Miejmy nadzieję, że kluby zdołają poradzić sobie z problemami i z powodzeniem przystąpią do sezonu w 2022 roku.

fot. Sandra Rejzner

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×