Przejdź do treści
Aktualności

Ostrovia w niedzielę pojedzie w pełnym składzie! Gleb Czugunow przekazał świetne wieści

Ostrovia
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Ostrovia w niedzielę pojedzie w pełnym składzie! Gleb Czugunow przekazał świetne wieści

W tę niedzielę Arged Malesa Ostrów w ramach drugiej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi podejmie u siebie drużynę Energa Wybrzeża Gdańsk. Ostrowianie będą chcieli otworzyć sezon ligowy przed własną publicznością najlepiej, jak to tylko możliwe. W starciu z gdańszczanami wydają się być faworytem, tym bardziej że na torze pojawi się jeden z liderów ostrowian, Gleb Czugunow.

24-letni żużlowiec będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o pierwszej kolejce zmagań ligowych. Podczas hitowego starcia w Bydgoszczy zawodnik Ostrovii zakończył rywalizację już po pierwszym swoim wyjeździe na tor. W wyścigu trzecim na wejściu w drugi łuk na Czugunowa założyć się próbował Krzysztof Buczkowski, co spowodowało upadek Rosjanina z polskim paszportem. W jego wyniku żużlowiec musiał udać się do szpitala, aby nastawiono mu wybity bark.

W ciągu tygodnia mogliśmy zauważyć, że Gleb Czugunow intensywnie się rehabilitował i walczył o to, by jak najszybciej móc powrócić na tor. Dzisiaj w mediach społecznościowych ostrowskiego klubu on sam przekazał świetne wieści. 24-latek bowiem wystąpi już podczas nadchodzącego meczu ligowego, który czeka Arged Malesę w tę niedzielę.

– Witam wszystkich. Chcę przekazać, że już jestem zdolny do sterowania motocyklem, więc widzimy się w tą niedzielę na stadionie. Mam nadzieję, że będzie was tam jak najwięcej i do zobaczenia – przekazał Czugunow w mediach społecznościowych klubu z Ostrowa.

Jest to świetna wiadomość dla kibiców Ostrovii. Gleb Czugunow bowiem w przedsezonowych meczach towarzyskich prezentował się z bardzo dobrej strony i wydawało się, że to on będzie jednym z liderów składu, mającego powalczyć o awans. Już w niedzielę były żużlowiec między innymi GKM-u Grudziądz czy Sparty Wrocław pojedzie w pierwszym domowym meczu ligowym, reprezentując barwy Arged Malesy. Jak sobie poradzi? Przekonamy się za parę dni.

sparingostrowcze 1712684557 4557
Fot. Anna Kłopocka
434770632 10161690094971738 7098966490116437018 n
Fot. Michał Szmyd

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *