Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Ostrovia po raz drugi zorganizuje specjalną akcję dla kibiców. Wiemy, kto był jej pomysłodawcą

Ostrovia
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Ostrovia po raz drugi zorganizuje specjalną akcję dla kibiców. Wiemy, kto był jej pomysłodawcą

W Ostrowie Wielkopolskim zawodnicy muszą jeszcze poczekać na pierwsze treningi po przerwie zimowej. Arged Malesa Ostrów planuje pierwszy raz wyjechać na tor między 5 a 10 marca. W planie jest kilka treningów przed inauguracją żużla w mieście, jaką będzie mecz towarzyski z Drużynowym Mistrzem Polski. W ten sam dzień zaplanowana została również inna szczególna akcja.

Ostrovia umożliwi oddanie krwi

20 marca Ostrovia przygotowała wiele atrakcji dla swoich kibiców. Jedną z nich będzie druga edycja akcji „OSTROpoŻYCIE”, w ramach której fani ostrowskiego klubu będą mogli oddać krew. Możliwość taką przewidziano w godzinach od 9:00 do 13:00 na trybunie głównej Stadionu Miejskiego. Jak się okazuje, na realizację tej inicjatywy miał prezes drużyny, Waldemar Górski, co zdradził dyrektor zespołu dla Kuriera Ostrowskiego.

– Pomysł wyszedł od naszego prezesa Waldemara Górskiego. Bardzo zależało mu na kontynuacji i dlatego organizujemy kolejne takie wydarzenie – powiedział Kurierowi Ostrowskiemu Krzysztof Zieliński.

Dawcy mogą liczyć na niespodzianki

Kibice, którzy zdecydują się pomóc i oddadzą krew w ramach akcji organizowanej przez klub, mogą liczyć na różne benefity. Dla dawców będą przygotowane gadżety klubowe, a także otrzymają oni możliwość spotkania się z zawodnikami oraz zwiedzenia stadionu. Ponadto otrzymają oni również darmowe bilety na mecz towarzyski z Platinum Motorem Lublin.

– Wszyscy otrzymają od nas klubowe upominki. Zamierzamy także rozdać bilety i przygotować poczęstunek. Do tego dojdzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z naszymi żużlowcami czy zwiedzenia stadionu. Warto też dodać, że krwiodawcy na sparing z Motorem wejdą bezpłatnie. Mamy nadzieję, że to wszystko przyciągnie na stadion jak najwięcej osób – zapowiedział.

20 marca intensywny dzień dla kibiców żużla w Ostrowie

W ten sam dzień kibice będą mogli nie tylko oddać krew, ale również zobaczą inaugurację sezonu żużlowego w Ostrowie Wielkopolskim. Po meczu towarzyskim zaplanowana jest oficjalna prezentacja drużyny przed sezonem Metalkas 2. Ekstraligi. Odbyć ma się ona w Ostrowskim Centrum Kultury.

– Poza tym, jeśli pogoda dopisze, to będzie naprawdę fajny dzień z ostrowskim żużlem, bo planujemy przecież rozegranie naszego pierwszego sparingu z Platinum Motorem Lublin. Później ma się natomiast odbyć prezentacja zespołu w Ostrowskim Centrum Kultury – zakończył.

Arged Malesa Ostrów jest jednym z kandydatów do zwycięstwa w rozgrywkach ligowych na zapleczu PGE Ekstraligi. Ostrowianie ściganie w lidze rozpoczną 14 kwietnia. Wtedy to drużyna Mariusza Staszewskiego uda się do Bydgoszczy, gdzie powalczy z innym pretendentem do awansu miejscową Polonią. To oznacza, że już w 1. kolejce czeka nas bardzo emocjonujące starcie. Oba zespoły będą chciały jak najlepiej wejść w sezon i wygrać w hitowym spotkaniu Metalkas 2. Ekstraligi, co zwiasuje ogromne żużlowe emocje.

Ostrovia
Fot. Łukasz Wilk
357075991 6584009678303679 5186324086738437577 n
Fot. Łukasz Wilk

Śledź nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *