Żużel - Best Speedway Tv

Orzeł Łódź ma Asa w składzie! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Orzeł Łódź ma Asa w składzie!

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Orzeł Łódź ma Asa w składzie! 3

Orzeł Łódź ma Asa w składzie!

Jak już informowaliśmy tutaj od nadchodzącego sezonu każdy klub Premiership i Championship musi zakontraktować zawodnika młodzieżowego czyli tzw. „wschodzącą gwiazdę”. Występujący w Premiership zespół Belle Vue Aces zdecydował się na Toma Brennana.

Reklamy

Jak możemy przeczytać na stronie klubu z Manchesteru, Brennan rozpoczął żużlową karierę w 2017 w roku w Eastbourne, drużynie występującej w National League. Od dwóch sezonów 20-latek jest jednym z czołowych, młodych, brytyjskich żużlowców, a dzięki programowi Rising Star będzie miał szansę sprawdzenia się w najwyższej brytyjskiej lidze żużlowej.

Co ciekawe w nadchodzącym sezonie Tom Brennan, wraz ze swoim rodakiem Jackiem Thomasem będzie reprezentował barwy drużyny z miasta zwanego polskim Manchesterem – Orła Łódź.

Także inne brytyjskie zespoły przedstawiły swoje wschodzące gwiazdy. Kolejno: Josh Bates pojedzie w Sheffield Tigers, Ryan Kinsley w Kings Lynn Stars, Tom Bacon w Wolverhampton Wolves, Drew Kemp w Ipswich Witches, a Peterborough Panthers zakontraktowali Jordana Palina.

fot. bellevue-speedway.com

baner 1200 200
Orzeł Łódź ma Asa w składzie! 4
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×