Żużel - Best Speedway Tv

Orzeł Łódź ma Asa w składzie! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Orzeł Łódź ma Asa w składzie!

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Orzeł Łódź ma Asa w składzie! 3

Orzeł Łódź ma Asa w składzie!

Jak już informowaliśmy tutaj od nadchodzącego sezonu każdy klub Premiership i Championship musi zakontraktować zawodnika młodzieżowego czyli tzw. „wschodzącą gwiazdę”. Występujący w Premiership zespół Belle Vue Aces zdecydował się na Toma Brennana.

Jak możemy przeczytać na stronie klubu z Manchesteru, Brennan rozpoczął żużlową karierę w 2017 w roku w Eastbourne, drużynie występującej w National League. Od dwóch sezonów 20-latek jest jednym z czołowych, młodych, brytyjskich żużlowców, a dzięki programowi Rising Star będzie miał szansę sprawdzenia się w najwyższej brytyjskiej lidze żużlowej.

Co ciekawe w nadchodzącym sezonie Tom Brennan, wraz ze swoim rodakiem Jackiem Thomasem będzie reprezentował barwy drużyny z miasta zwanego polskim Manchesterem – Orła Łódź.

Także inne brytyjskie zespoły przedstawiły swoje wschodzące gwiazdy. Kolejno: Josh Bates pojedzie w Sheffield Tigers, Ryan Kinsley w Kings Lynn Stars, Tom Bacon w Wolverhampton Wolves, Drew Kemp w Ipswich Witches, a Peterborough Panthers zakontraktowali Jordana Palina.

Reklamy

fot. bellevue-speedway.com

baner 1200 200
Orzeł Łódź ma Asa w składzie! 4

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×