Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Nowy zawodnik Stali Gorzów trenuje już na „Jancarzu” [WIDEO]

Miśkowiak
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Nowy zawodnik Stali Gorzów trenuje już na „Jancarzu” [WIDEO]

Skład Stali Gorzów nie ulegnie wielkim zmianom w sezonie 2024. Władzą klubu udało się zatrzymać wszystkich czterech zawodników, jednak nadal poszukiwali oni zawodnika na pozycję U24. Dużo od kilku tygodni mówiło się o Jakubie Miśkowiaku. 22-latek był już dzisiaj obecny w Gorzowie i wszystko wydaje się być przesądzone.

W czwartkowe popołudnie dziennikarz Radia Gorzów, Daniel Rutkowski, opublikował w serwisie X nagranie z treningu jednego z żużlowców na stadionie im. Edwarda Jancarza. Zawodnikiem, który kręcił koła na „Jancarzu” okazał się być Jakub Miśkowiak. Wiele wskazuje na to, że zapoznaje się on już z technicznym gorzowskim owalem, gdzie najprawdopodobniej będzie się ściagać w przyszłym sezonie.

W minionym sezonie w rozgrywkach PGE Ekstraligi Miśkowiak wykręcił średnią na poziomie 1,448. Mogłaby ona być lepsza, ale zaczął on się rozkręcać dopiero pod koniec rozgrywek, kiedy był jednym z najlepszych zawodników Włókniarza Częstochowa. Teraz przed nim nowe wyzwanie w postaci Stali Gorzów, jak sobie poradzi utalentowany 22-latek? Przekonamy się o tym w przyszłym roku.

Magazyn Żużlowy-kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×