Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Nowy zawodnik Polonii już trenuje w Bydgoszczy

Polonii
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Nowy zawodnik Polonii już trenuje w Bydgoszczy

Tim Soerensen to nowy zawodnik w drużynie Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Duńczyk będzie w sezonie 2024 pełnił nad Brdą funkcję zawodnika do lat 24. Już kilka dni po podpisaniu kontraktu, wyjechał na bydgoski tor i pokręcił próbne kółka.

W czwartek na bydgoskim torze pojawiło się dwóch zawodników. Oprócz Tima Soerensena był to również powracający po kontuzji Wiktor Przyjemski. 18-latek jest już zawodnikiem Platinum Motoru Lublin, jednak z pewnością nadal może liczyć na wsparcie swojego macierzystego klubu. Nic więc dziwnego, że to właśnie u siebie w domu wyjechał pokręcić pierwsze okrążenia po kontuzji.

Tim Soerensen to z kolei nowy nabytek miejscowej Polonii. Urodzony w 2000 roku żużlowiec w sezonie 2024 może jeszcze rywalizować jako zawodnik do lat 24. Taką właśnie funkcję będzie pełnił w Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Soerensen od razu po podpisaniu kontraktu wziął się do pracy i postanowił lepiej poznać tor już w październiku, pod sam koniec sezonu. Zobaczymy, czy ta zebrana przez niego w czwartek wiedza, zaprocentuje u progu sezonu 2024.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×