Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Nowe wieści o stanie zdrowia Dana Bewleya po piątkowym upadku!

Nowe wieści

Autor: Jagoda Burka

Nowe wieści o stanie zdrowia Dana Bewleya po piątkowym upadku!

Po dramatycznie wyglądającym upadku w czternastym biegu spotkania pomiędzy Betard Spartą Wrocław, a zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa czekaliśmy na informację o stanie zdrowia Daniela Bewleya. W sobotę rano klub za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował o tym jak czuje się Brytyjczyk.

W pierwszym z biegów nominowanych tuż po starcie byliśmy świadkami karambolu z udziałem Dana Bewleya i Jonasa Jeppesena. Brytyjczyk wpadł w upadającego Duńczyka i przeleciał przez dmuchaną bandę na ścieżkę bezpieczeństwa. Spiker przekazał jednak informację o tym, że zawodnik Betard Sparty Wrocław ma czucie w rękach i w nogach oraz jest przytomny. Uskarżał się on jedynie na ból lewej nogi.

Z komunikatu Betard Sparty dowiadujemy się, że Brytyjczyk doznał urazu wyniosłości międzykłykciowej lewej kości piszczelowej. Jest to kamień z serca dla kibiców wrocławskiej drużyny i nie tylko, ponieważ upadek wyglądał bardzo niebezpiecznie. Przypomnijmy, że w tym kontuzjogennym sezonie drużyna ze stolicy Dolnego Śląska zmagała się z brakiem Gleba Chugunova oraz z dyskwalifikacją Artioma Łaguty. 

fot. Taylor Lanning

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *