Żużel - Best Speedway Tv

Norbert Krakowiak wypożyczony do ebebe PSŻ Poznań! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Norbert Krakowiak wypożyczony do ebebe PSŻ Poznań!

Norbert Krakowiak

Norbert Krakowiak wypożyczony do ebebe PSŻ Poznań!

Sezon 2023 ruszył w końcu z przysłowiowego kopyta i jak to ma często miejsce w żużlowym światku, dochodzi do pierwszych selekcji oraz przetasowań w podstawowych formacjach rywalizujących ze sobą drużyn. Ten ruch z pewnością może zaskakiwać ale dla samego zawodnika daje możliwość regularnej jazdy i sporą szansę stania się jedną z pierwszoplanowych postaci w nowym zespole.
glowne


Norbert Krakowiak bo o nim mowa, został wypożyczony z ekstraligowego Zooleszcz GKM Grudziądz do beniaminka 1. Ligi Żużlowej a więc drużyny ebebe PSŻ Poznań. Dla niespełna 24-letniego zawodnika urodzonego nomen omen w Poznaniu to będzie powrót na pierwszoligowy szczebel rozgrywkowy po 5 latach kiedy to poprzednio startował w barwach gnieźnieńskiego Startu. Później młody zawodnik wskakując na poziom ekstraligowy reprezentował barwy Falubazu Zielona Góra oraz GKM-u Grudziądz.


W obecnym sezonie Norbert Krakowiak, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich dwóch sezonach, sposobił się do jazdy w podstawowej formacji drużyny grudziądzkich „Gołębi’. Zbudowany przez włodarzy klubu szeroki skład wymusił na zawodnikach rywalizację o miejsce w podstawowej formacji. W bezkrwawej selekcji nie pomógł w tym również powrót Wadima Tariasienki jako zawodnika startującego na polskiej licencji.

Żużel. Cellfast Wilki Krosno wygrywają w ciężkim meczu z Zooleszcz GKM Grudziądz 49:41. Problemy z torem i kontuzja Pedersena!


Mimo tegorocznych występów w wyjazdowym spotkaniu z ebut.pl Stalą Gorzów oraz domowym z Fogo Unią Leszno, władze grudziądzkiego GKM-u postanowiły dać zawodnikowi zielone światło w znalezieniu nowego miejsca w którym żużlowiec mógłby liczyć na regularne starty. Na spotkanie z Cellfast Wilkami Krosno Norbert Krakowiak nie został już awizowany, więc stało się jasne, że decyzja klubu jest podtrzymana. Z takiej możliwości skorzystały władze poznańskiego beniaminka 1. Ligi Żużlowej kontraktując zawodnika na zasadzie wypożyczenia do końca obecnego sezonu.

galeria 2


Nowa drużyna w której będzie występował Norbert Krakowiak, do tej pory odjechała dwa spotkania w których zanotowała domową wygraną z Trans MF Landshut Devils (48:42) oraz domową przegraną z H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (43:47). Transfer ten z pewnością jeszcze bardziej ożywi rywalizację wśród krajowej formacji zespołu poznańskich „Skorpionów” i może być rozwiązaniem na bolączki jakie wystąpiły podczas ostatniego przegranego spotkania.


Foto: Emilia Hamerska – Lengas

Reklamy

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×