Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga/Wywiady

Norbert Krakowiak: „Ciężko pracuję by było jeszcze lepiej”

Norbert Krakowiak

Autor: Dawid Procajło

Norbert Krakowiak: „Ciężko pracuję by było jeszcze lepiej”

W ostatnim czasie w drużynie ebebe PSŻ Poznań nastąpiło przetasowanie w kadrze seniorskiej. W jego wyniku do ekipy poznańskich „Skorpionów” dołączył na zasadzie wypożyczenia z ekstraligowego Zooleszcz GKM Grudziądz Norbert Krakowiak. Wychowanek drużyny z Ostrowa Wlkp po dość obiecującym wejściu do drużyny zaliczył również kolejne słabsze występy jak chociażby ten w Zielonej Górze. W niedzielnym spotkaniu przeciwko Abramczyk Polonii Bydgoszcz żużlowiec ponownie złapał wiatr w żagle.
galeria 1 9


Jak sam Norbert Krakowiak podkreśla, czekał niecierpliwe na kolejny mecz, w którym nastąpi pozytywne przełamanie w jego jeździe. – Nie ukrywam, że trochę odetchnąłem z ulgą, bo bardzo potrzebny był mi taki występ. Ciężki jest to dla mnie sezon i od początku nie układa się on tak, jak bym chciał. Zmiana barw klubowych w trakcie sezonu i też jest mi trudno tak od razu zaadaptować się do nowych warunków.


Zawodnik „Skorpionów” jest zadowolony ze swojego przygotowania sprzętowego, a i jak sam Norbert Krakowiak twierdzi cieplejsza aura pogodowa również temu dopomogła. – Zrobiło się ciepło i moje silniki dzisiaj pracowały bardzo dobrze i ja też się czułem od początku bardzo dobrze. Ciężko pracuję, by było jeszcze lepiej, z całym teamem pracujemy i nie poddajemy się, takie momenty jak dzisiaj wzmacniają mnie jako sportowca, człowieka. – ocenia żużlowiec w swojej wypowiedzi na łamach klubowego portalu pszpoznan.com.pl.

Przed nami kolejne spotkania w Bauhaus-Ligan!

Po niedzielnym udanym występie w Bydgoszczy Norbert Krakowiak z optymizmem patrzy na dalszą część sezonu. – Myślę, że tych punktów mogło być jeszcze więcej. Gdzieś w tych powtórzonych wyścigach po wygranych startach w tych powtórkach przegrywałem później te starty, więc mogło być tych punktów więcej i nie ma co narzekać. myślę, że nie jest źle. Szkoda, że nie udało się urwać więcej tych drużynowych punktów w Bydgoszczy, ale pokazaliśmy się z dobrej strony i mamy duże szanse na bonus. – dodaje z przekonaniem zawodnik ebebe PSŻ Poznań.

galeria 2 8


Na koniec wywiadu udzielonego klubowym mediom na pszpoznan.com.pl Norbert Krakowiak docenia pracę organizatorów ligowych zawodów w Bydgoszczy w przygotowanie toru. czego efektem była ciekawa rywalizacja w meczu pomiędzy obiema drużynami. – Tor był świetnie przygotowany i nic się z nim nie działo. Myślę, że jeden z lepszych torów, którego gospodarze świetnie przygotowują do ścigania. – podsumowuje czołowy żużlowiec beniaminka 1. Ligi Żużlowej.


Foto: Sonia Kaps

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *