Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Zawodnik Cellfast Wilki Krosno, Norbert Krakowiak już po badaniach! Klub przekazał informacje o stanie zdrowia

Żużel
Fot. Cellfast Wilki Krosno

Autor: Redakcja

Zawodnik Cellfast Wilki Krosno, Norbert Krakowiak już po badaniach! Klub przekazał informacje o stanie zdrowia

W środowe popołudnie serce fanów Cellfast Wilków Krosno stanęło na chwilę, kiedy podczas meczu sparingowego na torze doszło do upadku Norberta Krakowiaka. Na szczęście, po przewiezieniu do szpitala i przeprowadzeniu badań, okazało się, że Krakowiak wyszedł z tego zdarzenia bez poważniejszych obrażeń.

Tym razem krośnianie spotkali się z drużyną z Rybnika. Niestety, w czwartej gonitwie doszło do upadku Krakowiaka, który prowadził w wyścigu. – Ufff…Norbert Krakowiak po upadku w sparingu z Innpro ROW Rybnik jest mocno poobijany. Po rutynowych badaniach opuścił krośnieński szpital i jest w drodze do domu. Norbertowi został zalecony kilkudniowy odpoczynek – na tor wróci w najbliższych dniach – przekazał w komunikacie na facebooku klub Cellfast Wilki Krosno

Te incydenty wzbudziły jednak pewne obawy wśród kibiców, zwłaszcza w kontekście zbliżającej się inauguracji Metalkas 2. Ekstraligi. Pierwszy mecz sezonu Cellfast Wilki mają rozegrać na terenie Energi Wybrzeża Gdańsk już 14 kwietnia. Mimo ostatnich wydarzeń, zarówno zawodnicy, jak i sympatycy drużyny, muszą się teraz skupić na przygotowaniach do tego ważnego wydarzenia.

FB IMG 1712216042236
Fot. Cellfast Wilki Krosno
GKM-u Grudziądz
Fot. Sandra Rejzner

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *