Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Niels Kristian Iversen na dłużej w Orle Łódź

Wybrzeże Gdańsk
Fot. Emila Hamerska – Lengas

Autor: Sebastian Krauz

Oceń Wpis

Niels Kristian Iversen na dłużej w Orle Łódź

Orzeł Łódź poinformował, że doszedł do porozumienia z kolejnym zawodnikiem na sezon 2023. Nowy kontrakt w klubem podpisał Niels Kristian Iversen, który podpisał roczną umowę.

Klub z Łodzi ostatnio poinformował o tym, że doszedł do porozumienia z Tomaszem Gapińskim, który podpisał umowę z Orłem. Teraz to samo zdecydował się zrobić Niels Kristian Iversen, który z orłem na piersi startował już w tamtym roku. Klub z Łodzi jest obecnie w trakcie rewolucji kadrowej. Z klubem pożegnali się już między innymi Luke Becker i Marcin Nowak. Nowym trenerem został Marek Cieślak, a w najbliższych tygodniach możemy się spodziewać kolejnych ruchów na rynku.

W klubie zostaje natomiast doświadczony Duńczyk. Iversen w minionym roku dobre występy przeplatał przeciętnymi, jednak ogólnie ma za sobą całkiem udany sezon i w zakończonych rozgrywkach był drugim najskuteczniejszym zawodnikiem łódzkiego Orła. Rozgrywki eWinner 1. Ligi zakończył ze średnią biegopunktową na poziomie 1,857.

TŻ Ostrovia zgłasza hejterskie komentarze w których zawarto groźby karalne na policję

Niels Kristian Iversen to między innymi multimedalista Mistrzostw Świata (Drużynowy Puchar Świata). Indywidualnie zdobył brązowy medal (2013) a drużynowy złote (2006, 2008, 2012 oraz 2014), srebrne (2007, 2012, 2013 oraz 2015) a także brązowe (2004, 2005 oraz 2013). Zdobył także dwa brązowe medale Klubowego Pucharu Europy (2004 oraz 2010). W 2000 roku zdobył srebrny medal Mistrzostw Europy Juniorów.

Fot. Emila Hamerska – Lengas

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×