Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Rzeszowscy juniorzy nie mają gdzie trenować?

nie mają gdzie trenować?

Autor: Małgorzata Olejniczak

bstv 1536x162 3

Rzeszowscy juniorzy nie mają gdzie trenować?

Mateusz Majcher, zawodnik 7R Stolaro Stali Rzeszów nie zaliczy do udanych występu w IV rundzie Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów, która odbyła się dzisiaj w Lublinie. Żużlowiec zdobył zaledwie trzy punkty, a jego drużyna zakończyła zawody na trzecim miejscu.

Młody zawodnik przyczyny słabszej postawy upatruje w zbyt małej liczbie odbytych treningów.

Na swoim Facebooku Mateusz Majcher napisał: „Zaległą IV rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie zakończyliśmy na 3 miejscu. Ja zdobyłem tylko 3 pkt (t,t,1,1,1) Słabe zawody w moim wykonaniu. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Proszę ponownie Klub o możliwość większej ilości treningów”.

Kilkanaście minut później w swoich mediach społecznościowych Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe zaprezentowało fotografie obrazujące postęp prac z montażu dmuchanych band na stadionie.

Zdjęcia opatrzono wpisem, w którym czytamy: „Nasze nowe „dmuchańce” już na swoim miejscu! Oby nigdy nie musiały się przydać  Trwają prace torowe pod czujnym okiem Trenera Michała Widery Już jutro planowany odbiór toru!”.

Kibice rzeszowskiego klubu w komentarzach pod postem wyrazili, w związku z tym nadzieję, że juniorzy będą wreszcie mieli gdzie trenować, i nie będą musieli publicznie o to prosić.

Trudno się z nimi nie zgodzić.  

fot. facebook MajcherRacing#44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *