Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska

Neil Middleditch Testimonial: Znamy nazwisko kolejnego żużlowca, który weźmie udział w turnieju.

Neil Middleditch

Autor: Sebastian Krauz

Oceń Wpis

Neil Middleditch Testimonial: Znamy nazwisko kolejnego żużlowca, który weźmie udział w turnieju.

Brytyjska Federacja podała nazwisko kolejnego żużlowca, który weźmie udział w Neil Middleditch Testimonial. Mowa o byłym Mistrzu świata z 2017 roku – Jasonie Doyle’u.

galeria 1 5
Neil Middleditch Testimonial: Znamy nazwisko kolejnego żużlowca, który weźmie udział w turnieju. 2

Przypominamy, że Neil Middleditch Testimonial to turniej menedżera Poole Neila Middleditcha, w którym udział wezmą m.in. legendy żużlowe “Piratów”. Były kapitan Piratów organizował imprezę od 1984 roku. Po latach przerwy z powodu wielu problemach finansowych i organizacyjnych miała ona powrócić na żużlową mapę w 2020 roku, ale wtedy organizację jej uniemożliwiła pandemia COVID-19.

Neil Middleditch planuje zorganizować 15-biegowy mecz pomiędzy drużynami sponsorowanymi przez wieloletnich sympatyków i sponsorów Poole County Crest Pallets i Meridian Lifts (Turniej odbędzie się ku pamięci zmarłej Joanne Tomlin).

Jestem niesamowicie poruszony niesamowitą odpowiedzią, jaką otrzymałem podczas przygotowań do zawodów. Większość z tego, co zaplanowaliśmy w marcu 2020 r., nadal obowiązuje i jestem bardzo wdzięczny, że prawie wszyscy, którzy zaoferowali sponsoring i wsparcie, pozostali na pokładzie. W tym sporcie są naprawdę niesamowici ludzie i szczerze mówiąc, to jeden z powodów, dla których nadal w nim jestem – powiedział Neil Middleditch.

Przypominamy, że do tej pory potwierdzono, że w turnieju będą brali udział bracia Holderowie. Bracia zaliczyli prawie 350 występów w barwach Piratów, zdobywając dla klubu prawie 3600 punktów.

Kolejnym dużym nazwiskiem jest Jason Doyle. Mistrz Świata z 2017, Jason Doyle zaliczył ponad 100 występów jako Pirat w latach 2005-2011, ale nie jeździł na Wimborne Road od trzech lat.

– Cieszę, że mogę powitać Jasona na moim turnieju i jestem zachwycony, że przyjął zaproszenie. Mam wielki szacunek dla jego osiągnięć i nie mogę zapomnieć, jak pomógł nam zdobyć tytuł Elite League w 2011 roku. Oczywiście, teraz stał się prawdziwie światowej klasy żużlowcem i zasłużonym mistrzem świata i jestem dumny, że nazywam go wspaniałym przyjacielem – mówi Neil Middleditch.

Zawody Testimonial Neila Middleditcha odbędą się w Poole 31 sierpnia.

Foto: Paweł Wilczyński, facebook Speedway Grand Prix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×