Żużel - Best Speedway Tv

Msza o powrót do zdrowia Adriana Miedzińskiego w najbliższą niedzielę w Toruniu | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Adrian Miedziński

Msza o powrót do zdrowia Adriana Miedzińskiego w najbliższą niedzielę w Toruniu

Msza o powrót do zdrowia Adriana Miedzińskiego w najbliższą niedzielę w Toruniu

Fatalny wypadek Miedzińskiego podczas meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz, wiąż szokuje kibiców, którzy w ostatnich godzinach w przeróżny sposób wyrażali swoje wsparcie zarówno samemu zawodnikowi jak i jego rodzinie. W intencji Adriana Miedzińskiego w najbliższą niedzielę w Toruniu zostanie również odprawiona msza.

Przypominamy, że 26 sierpnia podczas meczu półfinałowego eWinner 1. Ligi Żużlowej w którym mierzyły się ze sobą Stelmet Falubaz Zielona Góra oraz Abramczyk Polonia Bydgoszcz doszło do groźnego upadku z udziałem Adriana Miedzińskiego i Maxa Fricke’a, po którym Miedziński został odwieziony do szpitala i wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Obecnie Adrian Miedziński przebywa obecnie w stanie śpiączki farmakologicznej w zielonogórskim szpitalu. Zawodnik został wprowadzony w ten stan po upadku. Przeprowadzone badania wykazały uraz aksonalny oraz urazy odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa.

Miedziński karambol
Moment upadku na torze w Zielonej Górze
Fot. Zrzut Canal+

Obecnie kibice wszystkich klubów trzymają kciuki za zawodnika Polonii i mają nadzieję, że ten koszmar, zakończy się happy endem. Ksiądz Piotr Prusakiewicz za pośrednictwem portalu po-bandzie.com.pl przekazał, że jutro (niedziela 28.08) o godz. 12.30 w kościele pw. św. Michała Archanioła, ul. Rybaki 59 w Toruniu, msza o powrót do zdrowia zawodnika Polonii Bydgoszcz, Adriana Miedzińskiego.

Fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

×