Żużel - Best Speedway Tv

Motor Lublin z ważnym sponsorem strategicznym! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Motor Lublin z ważnym sponsorem strategicznym!

Motor Lublin

Motor Lublin z ważnym sponsorem strategicznym!

Zaledwie dzień przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu PGE Ekstraligi Wicemistrzowie Polski z 2021 roku ogłosili ważnego sponsora. Kolejny rok z rzędu sponsorem strategicznym drużyny z Lublina będzie Lubelski Węgiel „Bogdanka”.

bogdanka 1649322889 2889

Widzimy efekty naszej inwestycji i jesteśmy dumni z Wicemistrzów Polski, wierząc w kolejny sukces. Ta współpraca ma swoją historię, a popularność jaką cieszy się żużel w naszym regionie, ale i w całej Polsce jest najlepszym potwierdzeniem, że to sport dla wszystkich. Największym ekwiwalentem dla Bogdanki są pełne trybuny oraz radość kibiców, którą widać na stadionie w Lublinie – mówił Artur Wasil prezes Lubelskiego Węgla “Bogdanka”.

Nie ukrywam zadowolenia z faktu, że tak ważny podmiot, jakim jest Bogdanka jest z nami w kolejnym sezonie. Stabilność i spokój, jaki gwarantują nam sponsorzy przekładają się na wynik sportowy oraz atmosferę w klubie. Udowodniliśmy, że jesteśmy silną drużyną, która walczy do końca i tak też będzie w tym sezonie – powiedział Jakub Kępa.

Współpraca pomiędzy Motorem Lublin, a Bogdanką jak widać jest owocna. Duży sponsor na pewno pomoże drużynie w walce o najwyższe cele.

fot. Motor Lublin

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×