Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Motor Lublin na obozie w Zakopanem!

Motor Lublin

Autor: Aleksandra Bronisz

Oceń Wpis

Motor Lublin na obozie w Zakopanem!

Zespół U24 i młodzi zawodnicy szkółki żużlowej Motoru Lublin od niedzieli, 9 stycznia przebywają w Zakopanem, gdzie odbywa się obóz przygotowawczy do sezonu 2022. Żużlowcy wraz ze sztabem szkoleniowym, psychologami i innymi osobami związanymi z klubem zatrzymali się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

Swój wyjazd relacjonują na mediach społecznościowych klubu z Lublina. Stamtąd możemy się dowiedzieć, że w poniedziałek udali się na Halę Kondratową, odbyli trening na hali, a następnie był czas na komorę hiperbaryczną i relaks w Strefie Odnowy Biologicznej.

We wtorek cała załoga miała trening skiturowy z przewodnikiem. Skitery to narty przystosowane zarówno do zjazdów, jak i podchodzenia. Jednak to nie był jedyny wysiłek tego dnia. W planach był również zwykły trening w plenerze. Na koniec dnia został zaplanowany basen. To dobry sposób na regenerację mięśni po takim wysiłku.

W środę z rana znów na nogi założyli narty i ruszyli w góry, by wykorzystać jak najlepiej ostatnie dni obozu.

Wszystkie obozy przygotowawcze to idealna recepta nie tylko na sprawdzenie i przygotowanie zawodników, ale również na stworzenie dobrej atmosfery w zespole, dzięki integracji. Młodzi zawodnicy Motoru Lublin mają wrócić z obozu w czwartek, 13 stycznia. Zgrupowanie głównej drużyny Koziołków ma się odbyć pod koniec lutego.

fot. speedway Motoru Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×