Żużel - Best Speedway Tv

Milik na temat Zagara. Podkreśla, że rywalizacji się nie boi, inaczej dałby sobie spokój z żużlem | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Milik

Milik na temat Zagara. Podkreśla, że rywalizacji się nie boi, inaczej dałby sobie spokój z żużlem

Vaclav Milik w rozmowie z Tygodnikiem Żużlowym podkreślił dobrą atmosferę w drużynie, z kim jakie ma relacje. Przypomnijmy, że drużyna z podkarpacia zakontraktowała Jasona Doyle’a, Krzysztofa Kasprzaka i Mateusza Świdnickiego.

I właśnie z nimi w składzie, spróbują zaistnieć w PGE Ekstralidze. Jak sam podkreśla – Powiem, że z większością znamy się dobrze od lat. Może tylko z tymi juniorami nie miałem aż tak bardzo do czynienia, ale szybko się dogadamy. Ze Świdnickim bardzo dobrze się znam, z Doylem tak samo. Nie są to obcy ludzie, których nie znam i po których nie wiadomo, czego się spodziewać. Byliśmy na zgrupowaniu w Arłamowie i wydaje mi się, że jest bardzo fajna, taka teamowa atmosfera. W kilku zespołach już jeździłem, ale zapowiada się, że będzie profesjonalnie i wesoło – mówi Vaclav Milik w rozmowie z Tygodnikiem Żużlowym.

Włókniarz Częstochowa rozpoczyna obóz integracyjny!

Również podczas rozmowy Vaclav Milik został zapytany o Mateja Zagara, który pozostaje bez kluby i krążą plotki, że może wzmocnić szeregi watahy z Krosna. Słoweniec po średnim sezonie w 1 lidze żużlowej spokojnie oczekuje na telefony od polskich klubów. Co na to Vaclav Milik w razie wzmocnienia drużyny z Krosna? – Jakbym się bał takich zawodników, to już dałbym sobie spokój z jazdą na żużlu – oznajmił Vaclaw Milik.

fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×