Żużel - Best Speedway Tv

Mikkel Michelsen w Betard Sparta Wrocław!? Dużo zależy od dopuszczenia Rosyjskich zawodników! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Mikkel Michelsen

Mikkel Michelsen w Betard Sparta Wrocław!? Dużo zależy od dopuszczenia Rosyjskich zawodników!

Mikkel Michelsen w Betard Sparta Wrocław!? Dużo zależy od dopuszczenia Rosyjskich zawodników!

Mikkel Michelsen nadal nie ogłosił pozostania w Lublinie, ani przejścia do Częstochowy, w nawiązaniu do często padających ostatnio informacji odnośnie dołączenia tego zawodnika do drużyny Włókniarza. Żużlowiec ma ponoć czekać na decyzje dotyczącą powrotu do startów Rosjan. W przypadku przedłużenia ich zawieszenia, nowym klubem Duńczyka ma być Betard Sparta Wrocław.

Bez sentymentów. Jason Doyle odchodzi z Leszna!

Drużyna z Wrocławia – czy to z Łagutą, czy Michelsenem będzie piekielnie mocna i z pewnością zostanie jednym z pretendentów do odbicia złotego medalu w Drużynowych Mistrzostwach Polski! Zaznaczmy też, że również ekipa z Częstochowy, mając w składzie Mikkela Michelsena, stałaby się jednym z faworytów.

gab 3905 normal
fot. Speedway Motor Lublin / Mikkel Michelsen podczas fetowania zdobycia Drużynowego Mistrza Polski

Wszystko zależy od decyzji w sprawie startów Rosjan. Ewentualnego dopuszczenia ich do jazdy, bądź też przedłużenia obecnego zawieszenia. Władze GKSŻ/PZM nie spieszą się jednak z podjęciem ostatecznej decyzji.

Którą z ekstraligowych drużyn zasili 28-letni Duńczyk? Tego bez wątpienia dowiemy się za jakiś czas. Nasuwa się jednak kilka pytań. Kiedy zapadnie finalna decyzja w sprawie rosyjskich żużlowców? Jak długo Mikkel Michelsen może zwlekać z oficjalnym podpisaniem kontraktu na przyszły sezon? Oraz ile czasu na decyzję zawodnika są skłonne oczekiwać proponujące mu kontrakt kluby.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

fot. Speedway Motor Lublin

Reklamy

2 Comments

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×