Żużel - Best Speedway Tv

Miedziński gotowy do jazdy, czeka tylko na szanse | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Miedziński gotowy do jazdy, czeka tylko na szanse

Miedziński gotowy do jazdy, czeka tylko na szanse

         Adrian Miedziński tydzień temu podpisał umowę z ROW-em Rybnik. Na jej podstawie w sezonie 2020 zawodnik Apatora Toruń będzie jeździł jako gość w rybnickiej drużynie. Zawodnik w krótkiej rozmowie z Best Speedway TV przyznał : 

Atmosfera jest okey, ja jestem zadowolony ze sprzętu. Było mało czasu, ale w miarę wszystko ułożyłem i jestem gotowy. -Adrian Miedziński

Z wypowiedzi wynika, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawodnik startował w drużynie już od pierwszej kolejki, ale z całą pewnością rywalizacja nie będzie łatwa. Oprócz Miedziaka w składzie awizowanym na niedzielny mecz z Falubazem nie ma również Sergeya Łogaczeva, który mimo, że był rewelacją zeszłego sezonu 1. Ligi Żużlowej to w pierwszej kolejce PGE Ekstraligi najprawdopodobniej nie wystartuje, co tylko dowodzi jak duża rywalizacja jest obecnie w Rybniku.

foto źródło. ototorun.pl

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×