Żużel - Best Speedway Tv

Michał Szczepaniak zakończył karierę. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Michał Szczepaniak zakończył karierę.

Michał Szczepaniak
Spis treści

Michał Szczepaniak zakończył karierę.

Wychowanek Iskry Ostrów Michał Szczepaniak podjął decyzję o zakończeniu kariery zawodowej. Na torze nie pojawiał się od 2 lat.

W ciągu swojej 20 letniej kariery przez pięć pierwszych lat reprezentował barwy rodzinnego Ostrowa, ponadto startował w zespole Polonii Piły, Włókniarza Częstochowa, Polonii Bydgoszcz, Startu Gniezno, Orła Łódź, ROW-u Rybnik, Wybrzeża Gdańsk i po raz ostatni w 2019 roku w Kolejarzu Opole.

“Były bardzo dobre sezony, dobre, przeciętne, ale też i słabe. Jak to w życiu i w sporcie bywa. Raz szło lepiej, raz gorzej. Żużel jest tak specyficznym sportem, że czasami można robić dokładnie to samo, raz wychodzi, a innym razem nie.” -podsumowuje swoją karierę wywiadu opublikowanego przez polskizuzel.pl

Żużlowiec dobrze wspomniał też jeden z najlepszych sezonów w którym zdobył brązowy medal mistrzostw Polski par klubowych: “Generalnie cały sezon 2005 wspominam bardzo dobrze. Przeszedłem wtedy z Częstochowy do Ostrowa. To były czasy Klubu Motorowego, który sponsorowała firma Intar. To był dla mnie rewelacyjny sezon.” – wspomina Michał Szczepaniak na łamach polskizuzel.pl

Oraz nie wyklucza tego, że do żużla nie powróci: “Na początku ciągnęło. Teraz już trochę mniej. Mam co robić. Działam w innej branży. Na brak zajęć nie narzekam. Propozycje ze środowiska żużlowego pojawiały się, ale póki co, je odrzucałem. Kto wie, może kiedyś zatęsknię za żużlem i wrócę do niego. Na ten moment nie jest mi źle bez sportu.” – wspomina już były zawodnik.

Reklamy

Michałowi Szczepaniakowi życzymy wszystkiego najlepszego na oficjalnej sportowej emeryturze oraz zrealizowania wszelkich planów życiowych.

fot. wyborcza.pl/Renata Dąbrowska

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×