Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Duńska/Ligi Zagraniczne

Metal Speedway League to już przeszłość

Metal Speedway League

Autor: Małgorzata Olejniczak

Oceń Wpis

Metal Speedway League to już przeszłość

Firma Dansk Metal zakończyła właśnie współpracę z najlepszą duńską ligą żużlową. Nowy sponsor tytularny ma zostać ogłoszony już w nowym roku.

„Nasza współpraca była wyjątkowa i przyniosła wiele korzyści wszystkim stronom umowy. Naturalną rzeczą jest jednak to, że wszystkie projekty kiedyś się kończą. Po długim okresie współpracy, za którą dziękujemy, zdecydowaliśmy się naszą energię przenieść na inne projekty”– powiedział Carl Mahler, przedstawiciel Dansk Metal.

Dodał, że „w czasie tej współpracy zorganizowane zostały duże międzynarodowe imprezy, które pomogły w rozwoju duńskiego żużla, i pokazały, że Dansk Metal i speedway dobrze do siebie pasują”. Nie wykluczył przy tym ponownej współpracy w przyszłości.

Prezes zarządu Speedway League – Jørgen Bitsch, również wskazał na pozytywne aspekty zakończonej współpracy: „Nie ma wątpliwości, że Dansk Metal był niezwykle ważnym partnerem dla duńskiego żużla i jesteśmy im za to bardzo wdzięczni, a nasze relacje pozostają przyjacielskie. Teraz otwieramy nowy rozdział, planując kilka nowych, ciekawych inicjatyw, które stworzą nowe możliwości dla rozwoju speedwaya w Danii– dodał.

Reklamy

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×