Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Krajowa Liga Żużlowa

Menadżer Stali Rzeszów dementuje informację na temat transferu Nickiego Pedersena

Stali Rzeszów
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Menadżer Stali Rzeszów dementuje informację na temat transferu Nickiego Pedersena

Nicki Pedersen w przyszłym sezonie nie znajdzie miejsca w PGE Ekstralidze. Jasne jest więc, że utytułowany zawodnik będzie jeździć w 1. Lidze Żużlowej. Ostatnio pojawiło się dużo informacji o ewentualnym transferze Duńczyka do Stali Rzeszów. Trener rzeszowian jednak dementuje plotki.

Przed rewanżowym spotkaniem finałowym 2. Ligi Żużlowej w wywiadzie dla Canal+ menadżer drużyny Stali Rzeszów, Paweł Piskorz, zapytany został o rzekome przenosiny trzykrotnego mistrza świata. Trener zdecydowanie zaprzeczył, mówiąc, że nie wie nic na ten temat.

Jedyne dziki, jakie widziałem, to ostatnio ktoś wrzucił na Hetmańskiej filmik, jak stado dzików spaceruje, więc póki co, nic mi na ten temat nie wiadomo – mówił w wywiadzie dla Canal+ Paweł Piskorz.

Brak transferu NIckiego Pedersena do zespołu Texom Stali Rzeszów może potwierdzać fakt tego, co działo się już po finale 2. Ligi Żużlowej. Wtedy to pozostanie w Rzeszowie ogłosili Jacob Thorssell, Peter Kildemand i Krystian Pieszczek. Co więcej, w drużynie „Żurawi” pozostanie również Marcin Nowak. Oznacza to, że będą potrzebowali oni jedynie zawodnika na pozycję U24 i dla samego Nickiego Pedersena może zabraknąć tam miejsca. Jak potoczy się sprawa trzykrotnego mistrza świata? Przekonamy się prawdopodobnie dzisiaj.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *