Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Memoriał Edwarda Jancarza z kolejnymi uczestnikami

Memoriał Edwarda Jancarza
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Paweł Płóciniak

Memoriał Edwarda Jancarza z kolejnymi uczestnikami

Już za niecoponad miesiąc 30 marca odbędzie się Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie. Na liście startowej zawodów upamiętniających legendę Stali dodano kolejnych dwóch uczestników. Do obsadzenia stawki całego turnieju pozostało już tylko sześć miejsc.

Jak co tydzień w poniedziałek od 22 stycznia Stal Gorzów publikuje zagadki, których odpowiedzi poznajemy w piątek, a są nimi następni uczestnicy 18. edycji Memoriału Edwarda Jancarza. Przed tygodniem ogłoszeni zostali stały uczestnik cyklu Grand Prix Kai Huckenbeck oraz Wiktor Przyjemski, a jeszcze wcześniej na liście startowej znaleźli się Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Bracia Pawliccy, Patryk Dudek oraz Jack Holder, który zastąpił Mikkela Michelsena.

Do obsady zawodów dołączyło kolejnych dwóch uczestników. Jednym z nich jest jak mówi zagadka zawodnik, który zadebiutował w Gorzowie w 2020 roku, gdzie nie zdobył ani jednego punktu. Ten nieudany debiut na gorzowskim owalu należy do Daniela Bewleya, który zadebiutuje w Memoriale Edwarda Jancarza. Drugim ogłoszonym zawodnikiem jest Kacper Woryna. Żużlowiec Tauron Włókniarza wystąpi po raz trzeci w tych zawodach.

Woryna
Fot. Paweł Wilczyński
gdzie oglądać finał ekstraligi
Fot. Kazimierz Kożuch

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *