Leon Madsen

1

Dominik Kubera

3

• Start dla gości, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. Z "Koziołkami" walczyć próbował Leon Madsen, jednak ataki Duńczyka nie przyniosły efektu.

• 15 min.

1

• Start dla Fredrika Lindgrena. Za jego plecami starał się go wyprzedzić Mikkel Michelsen. Za ich plecami Jack Holder minął Maksyma Drabika, co dało zwycięstwo biegowe i meczowe gościom z Lublina

• Kosmetyka toru i już za chwilę biegi nominowane.

• 14 min.

Bieg 13

1

Leon Madsen

3

0

2

• Świetny start Zmarzlika. Od razu po szerokiej prędkość budował Madsen, co skutkowało wyprzedzeniem mistrza świata na drugim łuku. Podobny manewr zastosował Lindgren, co pozwoliło mu na wyprzedzenie Drabika i próby atakowania Leona Madsena.

• 13 min.

1

• Najlepiej ze startu lublinianie. Obaj odsunęli się jednak od krawężnika, co wykorzystał Kacper Woryna, przycinając i wychodząc na prowadzenie. W dalszej części wyścigu Holder usilnie próbował wyprzedzić Worynę, jednak Polak obronił się przed szybkim Australijczykiem.

• 12 min.

W

• Najlepiej ze startu Leon Madsen. Za jego plecami dużo się działo, a z Cierniakiem walczył Mikkel Michelsen. Duńczyk gonił młodszego kolegę z toru, jednak jego ataki nie przyniosły skutku. Po wyścigu sędzia dopatrzył się przekroczenia dwoma kołami wewnętrznej linii toru przez Mateusza Cierniaka, w wyniku czego został on wykluczony.

• Rezerwa taktyczna za Hansena pojedzie Madsen

• Kosmetyka toru.

• 11 min.

0

• Bardzo dobry start Kacpra Woryny i Bartosza Zmarzlika. Na wyjściu z pierwszego łuku na prowadzenie ostatecznie wyszedł mistrz świata, powiększając później swoją zdecydowaną już przewagę. Madsa Hansena próbował wyprzedzić Przyjemski, ale jego ataki były nieudane.

• 10 min.

Bieg 9

3

2

1

Jack Holder

W

• Najlepiej ze startu Dominik Kubera. Za jego plecami ustawili się gospodarze. Napędzał się Maksym Drabik, chcąc wyprzedzić gości. Jego starania nie przyniosły jednak efektu. Na drugim łuku na tor upadł Jack Holder. Australijczyk wstał i zdołał zejść na murawę z motocyklem.

• 09 min.

2

• Start dla gości, jednak świetnie na pierwszym łuku zachował się Leon Madsen, wychodząc na prowadzenie. Ogromne problemy miał Mateusz Cierniak, który prawie wpadł na swojego kolegę z pary. Przez to wyprzedził go Szymon Ludwiczak. Cierniak starał się jak mógł by wyprzedzić Ludwiczaka. Młodzieżowiec ostatecznie dowiózł punkt do mety.

• 08 min.

Bieg 7

3

1

2

0

• Świetnie ze startu Maksym Drabik. Za jego plecami wyszli zawodnicy Motoru Lublin. Na wyjściu z drugiego łuku Bartosz Zmarzlik uporał się jednak z Maksymem Drabikiem. Za ich plecami Mikkel Michelsen wyprzedził Bartosza Bańbora. W pozostałej części wyścigu nie zobaczyliśmy mijanek na torze.

• 07 min.

2

• Start dla pary Holder-Kubera. Na podwójne zwycięstwo gości nie chciał pozwolić Leon Madsen. Przed Duńczykiem bronił się Jack Holder, który ostatecznie dowiózł dwa punkty do mety.

• 06 min.

Bieg 5

0

1

Mads Hansen

2

3

• Świetnie ze startu Fredrik Lindgren. Za jego plecami wyjechali gospodarze. Powalczyć z Lindgrenem chciał Mads Hansen. Duńczyk wyprzedził na drugim okrążeniu Szweda, jednak szybko doczekaliśmy się kontry ze strony wicemistrza świata.

• Przed nami kosmetyka toru.

• 05 min.

Bieg 4

2

3

1

D

• Defekt na starcie Wiktora Przyjemskiego. Atomowo spod taśmy wyskoczył Maksym Drabik, zakładając Mateusza Cierniaka. Senior Włókniarza budował swoją przewagę przez cztery okrążenia.

• 04 min.

2

• Kolejny raz na podwójne zwycięstwo ze startu wyszli goście. Do Jacka Holdera próbował dojechać Leon Madsen, jednak bezskutecznie.

• 03 min.

Bieg 2

2

1

0

3

• Zdecydowanie najlepiej ze startu młodzieżowcy Motoru, którzy dowieźli pewne podwójne prowadzenie do mety.

• 02 min.

Bieg 1

3

2

1

0

• Najlepiej ze startu Dominik Kubera. Za jego plecami ustawili się częstochowianie. Zawodnicy Włókniarza bardzo sobie przeszkadzali, co pomagało goniącemu Lindgrenowi. Szwed nie zdołał jednak wyprzedzić rywali.

• Zawodnicy wyjechali do pierwszego wyścigu!

• Zawodnicy już na prezentacji!

zdjęcie z relacji
  • 01 min.

Żużel na żywo! Witamy i zapraszamy na relacje bezpośrednio z Częstochowy! Gdzie gospodarze podejmą Orlen Oil Motor Lublin. Żużel live