Przejdź do treści
Zakończony
Team name - POLONIA PIŁA

POLONIA PIŁA

54 : 36
Team name - KOLEJARZ OPOLE

KOLEJARZ OPOLE

30.03.2024 15:00 Piła
Relacja Składy
  • 16 min.

    Bieg 15

    żółta kartka

    Kevin Juhl Pedersen

    0

    żółta kartka

    Adam Ellis

    1

    żółta kartka

    Jonas Jeppesen

    2

    żółta kartka

    Lars Skupień

    3

  • 15 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    Paweł Miesiąc

    D

    żółta kartka

    Norbert Kościuch

    3

    żółta kartka

    Wiktor Trofimow

    1

    żółta kartka

    Robert Chmiel

    2

  • 14 min.

    Bieg 13

    żółta kartka

    Robert Chmiel

    1

    żółta kartka

    Wiktor Trofimow

    2

    żółta kartka

    Jonas Knudsen

    0

    żółta kartka

    Lars Skupień

    3

  • 13 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Paweł Miesiąc

    2

    żółta kartka

    Jonas Jeppesen

    3

    żółta kartka

    Tobiasz Jakub Musielak

    1

    żółta kartka

    Oskar Stępień

    0

  • 12 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Emil Breum

    W

    żółta kartka

    Adam Ellis

    2

    żółta kartka

    Norbert Kościuch

    1

    żółta kartka

    Kevin Juhl Pedersen

    3

  • 11 min.

    BIeg 10

    żółta kartka

    Robert Chmiel

    0

    żółta kartka

    Jonas Jeppesen

    3

    żółta kartka

    Norbert Kościuch

    2

    żółta kartka

    Oskar Stępień

    1

  • 10 min.

    Bieg 9

    żółta kartka

    Emil Breum

    2

    żółta kartka

    Adam Ellis

    3

    żółta kartka

    Jonas Knudsen

    0

    żółta kartka

    Paweł Miesiąc

    1

  • 09 min.

    Bieg 8

    żółta kartka

    Kevin Juhl Pedersen

    1

    żółta kartka

    Wiktor Trofimow

    3

    żółta kartka

    Błażej Wypior

    0

    żółta kartka

    Lars Skupień

    2

  • 08 min.

    Bieg 7

    żółta kartka

    Robert Chmiel

    2

    żółta kartka

    Adam Ellis

    3

    żółta kartka

    Jonas Knudsen

    1

    żółta kartka

    Jakub Fabisz

    u

  • 07 min.

    Bieg 6

    żółta kartka

    Paweł Miesiąc

    0

    żółta kartka

    Wiktor Trofimow

    2

    żółta kartka

    Tobiasz Jakub Musielak

    3

    żółta kartka

    Emil Breum

    1

  • 06 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    Kevin Juhl Pedersen

    0

    żółta kartka

    Jonas Jeppesen

    2

    żółta kartka

    Norbert Kościuch

    3

    żółta kartka

    Lars Skupień – t/ Oskar Stępień

    1

  • 05 min.

    Bieg 4

    żółta kartka

    Kevin Juhl Pedersen

    2

    żółta kartka

    Jonas Knudsen

    3

    żółta kartka

    Błażej Wypior

    1

    żółta kartka

    Oskar Stępień

    0

  • 04 min.

    W pierwszym łuku walczyli Kościuch z Miesiącem po czym wykluczony Norbert Kościuch.

  • 4 min.

    Bieg 3

    żółta kartka

    Robert Chmiel

    3

    żółta kartka

    Wiktor Trofimow

    1

    żółta kartka

    Norbert Kościuch

    W

    żółta kartka

    Paweł Miesiąc

    2

  • 04 min.

    Bieg 2

    żółta kartka

    Jakub Fabisz

    1

    żółta kartka

    Tobiasz Jakub Musielak

    3

    żółta kartka

    Błażej Wypior

    2

    żółta kartka

    Oskar Stępień

    D

  • 03 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Tomasz Orwat

    1

    żółta kartka

    Adam Ellis

    3

    żółta kartka

    Jonas Jeppesen

    0

    żółta kartka

    Lars Skupień

    2

  • 02 min.

    Czas zacząć ligowe zmagania! Pierwszym meczem będzie pojedynek w Krajowej Lidze Żużlowej.

  • 01 min.

    Relacja na żywo z Piły! Polonia Piła – OK BEDMET Kolejarz Opole

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ



Żużel. Wzmocnienie Kolejarza Opole tuż przed pierwszym meczem


Relacja na żywo z pierwszego meczu Krajowej Ligi Żużlowej. Polonia Piła – OK BEDMET Kolejarz Opole

Polonia Piła

9. Adam Ellis (3,3,3,2,1) 12

10. Jonas Knudsen (3,1,0,-) 4

11. Jonas Jeppesen (0,2,3,3,2) 10

12. Norbert Kościuch (w,3,2,1,3) 9

13. Wiktor Trofimov (1,2,3,2,1) 9

14. Błażej Wypior (2,1,0) 3

15. Tobiasz Jakub Musielak (3,3,1,) 7

16. Dan Gilkes (0,) 0

Kolejarz Opole

1. Tomasz Orwat (1,-,-,-) 1

2. Paweł Miesiąc (2,0,1,2,d) 5

3. Lars Skupień (2,t,2,3,3) 10

4. Kevin Juhl Pedersen (2,0,1,3,0) 6

5. Robert Chmiel (3,2,0,1,2) 8

6. Skar Stępień (D,0,1,1, 0) 2

7. Jakub Fabisz (1,u,-) 1

8. Emil Breum (1,2,W) 3