Przejdź do treści
Zakończony
Team name - ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

52 : 38
Team name - KS APATOR TORUŃ

KS APATOR TORUŃ

30.03.2024 14:00 Grudziądz
Relacja Składy
  • 14 min.

    Bieg 15

    żółta kartka

    Wiktor Lampart

    1

    żółta kartka

    Wadim Tarasienko

    2

    żółta kartka

    Max Fricke

    3

    żółta kartka

    Oskar Rumiński

    0

  • 13 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    Krzysztof Lewandowski

    D

    żółta kartka

    Kevin Małkiewicz

    3

    żółta kartka

    Kacper Pludra

    2

    żółta kartka

    Mateusz Affelt

    1

  • 12 min.

    BIeg 13

    żółta kartka

    Wiktor Lampart

    1

    żółta kartka

    Jason Doyle

    3

    żółta kartka

    Kacper Pludra

    2

    żółta kartka

    Oskar Rumińksi

    0

  • 13 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Krzysztof Lewandowski

    0

    żółta kartka

    Wadim Tarasienko

    2

    żółta kartka

    Kevin Małkiewicz

    3

    żółta kartka

    Mateusz Affelt

    1

  • 13 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Wiktor Lampart

    0

    żółta kartka

    Max Fricke

    2

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    1

    żółta kartka

    Paweł Przedpełski

    3

  • 12 min.

    Bieg 10

    żółta kartka

    Mateusz Affelt

    1

    żółta kartka

    Wadim Tarasienko

    3

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    2

    żółta kartka

    Krzysztof Lewandowski

    0

  • 11 min.

    Bieg 9

    żółta kartka

    Wiktor Lampart

    2

    żółta kartka

    Max Fricke

    3

    żółta kartka

    Kacper Pludra

    0

    żółta kartka

    Krzysztof Lewandowski

    1

  • 10 min.

    Bieg 8

    żółta kartka

    Paweł Przedpełski

    2

    żółta kartka

    Jason Doyle

    3

    żółta kartka

    Kacper Łobodziński

    1

    żółta kartka

    Oskar Rumiński

    0

  • 09 min.

    Bieg 7

    żółta kartka

    Emil Sajfutdinow

    3

    żółta kartka

    Max Fricke

    1

    żółta kartka

    Kacper Pludra

    2

    żółta kartka

    Mateusz Affelt

    0

  • 08 min.

    Bieg 6

    żółta kartka

    Robert Lambert

    3

    żółta kartka

    Jason Doyle

    1

    żółta kartka

    Kevin Małkiewicz

    0

    żółta kartka

    Max Fricke 2

    0

  • 07 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    Paweł Przedpełski

    2

    żółta kartka

    Wadim Tarasienko

    1

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    3

    żółta kartka

    Oskar Rumiński

    0

  • 06 min.

    Bieg 4

    żółta kartka

    Paweł Przedpełski

    3

    żółta kartka

    Kacper Pludra

    0

    żółta kartka

    Kacper Łobodziński

    1

    żółta kartka

    Krzysztof Lewandowski

    0

  • 05 min.

    Bieg 3

    żółta kartka

    Emil Sajfutdinow

    1

    żółta kartka

    Jason Doyle

    2

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    0

    żółta kartka

    Robert Lambert

    3

  • 04 min.

    Bieg 2

    żółta kartka

    Krzysztof Lewandowski

    2

    żółta kartka

    Kevin Małkiewicz

    0

    żółta kartka

    Kacper Łobodziński

    3

    żółta kartka

    Mateusz Affelt

    1

  • 03 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Wiktor Lampart

    3

    żółta kartka

    Max Fricke

    2

    żółta kartka

    Wadim Tarasienko

    1

    żółta kartka

    Oskar Rumiński

    0

  • 02 min.

    Seria próbna dobiega końca.

    zdjęcie z relacji
  • 01 min.

    Relacja na żywo z Grudziądza. Pomiędzy ZOOleszcz GKM Grudziądz a KS Apator Toruń, rewanżowe spotkanie w ramach spotkań towarzyskich.

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ



Żużel. Miedziński nie wyklucza powrotu, ale podchodzi do niego z pokorą


Relacja na żywo ZOOleszcz GKM Grudziądz – Apator Toruń

ZOOLeszcz GKM Grudziądz

9. Max Fricke (2,1,3,2,3) 11

10. Kacper Pludra (0,2,0,2,2) 6

11. Wadim Tarasienko (1,1,3,2,2) 9

12. Jaimon Lidsey (0,3,2,1) 6

13. Jason Doyle (2,1,3,3) 9

14. Kacper Łobodziński (3,1,1) 5

15. Kevin Małkiewicz (0,0,3,3) 6

16. Jan Przanowski

KS Apator Toruń

1. Wiktor Lampart (3,2,2,0,1,1) 9

2. Robert Lambert (3.3,-,-) 6

3. Oskar Rumiński (0,0,0,0,0) 0

4. Paweł Przedpełski (3,2,2,3) 10

5. Emil Sayfutdinow (1,3,-,-) 4

6. Krzysztof Lewandowski (2,2,1,0,0,d) 5

7. Mateusz Affelt (1,0,1,1,1) 4

8.